Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg szeretném lepni a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretném lepni a barátomat a szülinapján, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

hétközben lesz a szülinapja, de én távol vagyok, ezért úgy gondoltam hazautazok hozzá, titokban, hogy meglepődjön.


most hétvégén lett megünnepelve a szülinapja, és már a mostani ajándékaimnak is nagyon megörült, hiszen már az is egy nagy meglepetés volt...


az a gondom, hogy nem tudom egyáltalán örülne-e tényleg, vagy elég volt a hétvégi? a másik, hogy nem szóltama szüleinek, hogy esetlegesen ott aludnék..és így nem tudom jó ötlet-e, hogy csak úgy betoppanok.


szerintetek, hogyan csináljam, vagy ne csináljam jól?


2012. nov. 11. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
bujj el a szekrénybe egy szexi ruhában és mikor hazaér, ugorj elé:D
2012. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En utalom a meglepeteseket, o nem tudom, hogy van ezzel. De szerintem szolj neki. Akkor is orulni fog neked.


19F

2012. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha megvan a szülei szäma akkor hivd fel öket, az a biztos..

ha nincs akkor is örülnek majd neked, mert ritka az ilyen aranyos läny aki igy meglepi a barätjät..

en biztos örülnek a barätnömnek ha igy lepne meg, meg ajändek sem kene, csak legyen itt..

jo ötlet...csinäld meg..

2012. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyakori Ferenc ***** válasza:

Mond neki azt, hogy terhes vagy.


Amúgy. Én sem szeretem a meglepetéseket, és az ajándékozást / ajándékot sem. Én személy szerint egy kettesben eltöltött nap-nak sokkal jobban örülnék, mint bármilyen ajándéknak, vagy szexy ruhás bohóckodásnak. De mindenki más. Beszélj vele, kérdezd meg miket szeret, vagy konkrétan kérdezd meg, hogy milyen meglepetések tetszenének neki. Azért többes szám, mert ha többet mond, nem fogja tudni, hogy te melyiket csinálod meg. Ezzel úgymond meglepetést is okozol neki, és tuti hogy tetszene is neki, mivel ő mondta...


Annyit hozzátennék, hogy ezt a szekrényből, tortából, lépcsőfordulóból, pincéből stb előugrálós módszert én már csak azért sem támogatom, mert meglepetés helyett ilyedtség is lehet belőle, és arra mindenki máshogy reagál.

2012. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ánuszgyöngyöt
2012. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!