Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Még soha nem volt barátom, pedig szeretnék. Már volt aki közeledett volna felém, de sokkal idősebbek nálam... Viszont az én korcsoportomba tartozók max haverként tekint rám. Most mentem egy gimnáziumba és nagyon tetszik valaki, de nem tudom, hogy tudnék vele össz ismerkedni.. Ebben szeretnék ötleteket kérni :) Köszönöm a normális válaszokat :))
2012. nov. 11. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj össze velem!
2012. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban szerintem nagyon egyszerű ismerkedni,rendszerint mindenki csapatokban beszélget, csak csapódj oda ahhoz a "körhöz", ahol éppen ő dumál valakikkel, és még több embert is megismerhetsz. Mutatkozz be, legyél végig nagyon jófej és laza, utána már felkeresheted máskor is, és így feltűnésmentesen nyerheted el a figyelmét. Nem tudom, hogy teljesen idegenről, vagy osztálytársadról van-e szó, osztálytárshoz bármikor odamehetsz beszélgetni. Plusz szóba elegyedhetsz kettesben is a fiúval, ha mondjuk kérdezel tőle valamit (Merre van ez, vagy az a terem, vagy ha cipel magával valamit, kérdezd meg, hogy mi az, mert meghalsz a kíváncsiságtól, aztán nevess, hogy ne nézzen teljesen idiótának) Vagy ha látod, hogy egyedül van, vagy szomorúnak tűnik, menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy van-e valami gondja, olyan szomorúnak látszik. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de én így ismerkedtem össze fiúkkal idáig, igaz, én csak barátokat kerestem/keresek.

Én is most kezdtem a gimit, 14 éves lány vagyok :)

2012. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!