Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Az a helyzet hogy 4 hónapja megismertem egy lányt akivel 1 hónapja jöttünk össze, dúlt a szerelem, nagyon szerettük egymást, de ez nem tartott tovább még 1 hónapig sem.

A barátnőm bevallotta nekem hogy nem akar tőlem semmit, de jó volt ez a 25 nap ameddig együtt voltunk, mondta hogy szeretett velem lenni de ő nem érzett irántam semmit, csak nem akart engem megbántani amikor túlzottan közelebb került hozzám. Ennek a szakításnak ugyan előzménye van mert sajnos nem magától állt oda elém és megmondja hogy mit érez irántam. Sajnos egyik nap amikor hazafelé tartottam suliból láttam a szomszéd faluba a főúton hogy az egyik kocsma előtt smárol egy másik sráccal meg ölelkeznek, mivel a busz gyorsan ment, nem tudtam neki integetni meg kikopogni hogy lássa azt hogy itt vagyok, figyeljen ide. Amikor hazaértem felhívtam, de nem vette fel a telefont, akkor hagytam is az egészet, de visszahívott és totál tagadott mindent, elmondtam neki hogy hol, mikor, kivel láttam őt és hogy mit csináltak. De végül másnap átjött hozzám gondolta úgy is elfelejtettem ezt, de végül nagy nehezen kinyőgte hogy nem érez irántam semmit, csak egy fellángolás volt ez a rövid szerelem, nem volt barátja és kapcsolatot akart valakivel. A srácról kiderült hogy az exe volt az és már megint együtt vannak, nagyon megbántott engem, és még a mai napig is mindennap felhív mert szeretné ha továbbra is barátok maradnánk, de én ezért egyszerűen még nem tudok ránézni sem.

Nem értem miért csinálta ezt pedig már nem tinik vagyunk hanem 21 évesek mindketten.


2012. nov. 11. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj.. tök mindegy hány éves az ember, ez előfordul.

1 hónap nem a világ, lépj túl! Most biztosan nehéz, de ettől még lesz rosszabb is.

Vannak házasságok, amik több 10 év után dőlnek össze. Ők is túl élik.

Valószínűleg ez a lány soha sem szeretett téged!

Nem baj, lesz olyan, aki fog!!!!

2012. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A büdös ribanca..

Ez a fajta csaj mäglyära valo..utälom ha valakinek az erzeseivel jätszanak..

Amikor legközelebb felhiv mond meg neki hogy dögöljön meg, ezt üzenem !

Elmulik a fäjdalom hidd el

2012. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, ilyen előfordul. Szerencsére 1 hónap elég rövid idő, örülj, hogy ilyen hamar kiderült. Ennyi idő alatt elhiszem, hogy nem szeretett beléd, ez nagyon kevés igazán mély érzelmek kialakulásához a legtöbb embernek. De meg kellett volna mondania, hogy még nem igazán zárta le magában az exével való kapcsolatot, hogy még nem lépett túl rajta, az pedig ronda dolog volt tőle, hogy még együtt voltatok, mikor újra összejött vele és becsapott.

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy nem fogadod még a telefonhívásait sem. Minek lennének ezek után barátok? Mi kötne össze benneteket?

2012. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Köszönöm a válaszokat!

Igen nehéz ez, igaz volt már rosszabb is de nagyon szerelmes voltam vagy is még vagyok belé, szerencsére már kezdem túltenni magam rajta, már aludni is jobban tudok valamivel. Sajnos teljesen kerülni egymást nem tudjuk mert itt lakik a közelben és hazafelé van hogy 1 busszal jövünk néha, főleg amikor apjától megy haza. Túl kell élni az igaz, én már nem akarok vele szóba állni sem, mert nagyon megbántott.

2012. nov. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!