Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg mi van köztünk? 16/F

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szerelmes vagyok egy lányba. Úgy érzem én is tetszek neki, mert nagyon egyértelmű jeleket ad. (mindig mosolyog, ha elköszönünk puszit ad, gyakran találkozik a tekintetünk és nem kapja el) Nem mertem rákérdezni, mert nagyin nincs önbizalmam és mindig felvetődik bennem, hogy mi van ha félre értem és csak barátilag szeret? De valahogy mégis szeretném már tudni, hogy mi van köztünk. Kérlek segítsetek. előre is köszi :)
2012. nov. 11. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha sétáltok valahol pl parkokban próbáld meg a vállánál átölelni , aztán ha ráteszi a fejét a válladra vagy hasonlók

akkor lehet hogy ott van több is. :)

2012. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki valamit 10 óraira: csoki, üdítő, valamit, csak ne Túró Rudit! :o) Akár többször is megteheted. Aztán hívd meg valami finomra. Amikor ott ültök, akkor kérdezd meg, hogy nagyon haragudna, ha egy gyönyörű lány, mint ő, tetszene egy ilyen ronda srácnak, mint te? (Hát nem pontosan így volt, de nagyon tetszett ez a jelenet "Az igazi kaland" című filmben). Elneveti magát vagy elpirul, de nem fog nemet mondani!És talán elmondja ő is, hogy mit érez.


43F

2012. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagyis nem fog igent mondani! Bocs, elírtam! :o)


43F

2012. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem :D

ás köszi :))

2012. nov. 11. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele jó sokat! Egy idő után látni fogod te is, hogy mi ez :) Hajrá!
2012. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!