Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nincs túl az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nincs túl az előző szerelmén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sose volt köztük semmi, csak egy csók, de még mindig nincs túl rajta teljesen... már nem akar tőle semmit és nem jönne vele össze, ha úgy alakulna, hogy a lány akarja, akkor se (ezt neki is megmondta).

Mit tegyek? Mert látom rajta, hogy értem nagyon odavan, és mindent megtesz értem, amit csak tud, folyton velem foglalkozik, de akkor is, ez akkor sincs így rendjén. :(

Tudom, hogy egyszer úgyis elmúlnak az érzelmei a lány iránt, de mi a jobb, ha ezt úgy várom meg, hogy közben együtt vagyunk, vagy ha addig megszakítom vele a kapcsolatot?

Nem nagyon tudom hogy kéne kezelni egy ilyen helyzetet, mert közben látom rajta, hogy velem komolyan gondolná... dehát hiába. :(


2012. nov. 13. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
:( Hát jobb ha az elején tudod, m nekem például kapcsolat közben derült ki és az nagyon rossz volt. végül el is hagytam, m szerintem ebből nem keveredik ki senki ha valaki ennyire bekattant nála. Én sem tudnám a helyedben, hogy mit csináljak, de az biztos, hogy várd el, hogy az első legyél nála és csak rád gondoljon, mert később te éreznéd rosszul magad, hogy megalkudtál...
2012. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!