Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szerelmes belém, mégsem kellek neki. Miért?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori.Egy munkahelyen dolgozunk már évek óta. Néhány hónapja elkezdtem iránta érdeklődni, flörtölgettünk és szerelmes lettem belé, ahogy ő is belém. A probléma itt kezdődik, mert mindketten párkapcsolatban éltünk. Én mikor éreztem, hogy ez több részemről egy szimpla flörtnél és komoly érzelmeket táplálok iránta szakítottam a barátommal, még mielőtt fizikai dolog történt volna. A "munkatárssal" találkozgattunk, csókolóztunk, pettingeltünk, de "az" nem történt meg soha. Nem rajtam múlt, hanem rajta. Neki továbbra is megvan a menyasszonya, akit nem hajlandó elhagyni. Azt mondja engem szerelemmel szeret, viszont őt is szereti, csak másképp. 8 éve együtt vannak, együtt is élnek. A kapcsolatuk jónak mondható, nem vitatkoznak. Nem szerelmes belé, soha nem is volt az... A szex azért nem történt meg, mert nem hajlandó ilyen formában megcsalni a menyasszonyát. Egyszerűen nem értem... Szerelmes belém, odákat zeng rólam, hogy milyen gyönyörű vagyok, mennyire szereti a lelkemet. És neki ilyen jó nője még sosem volt, de mégsem kellek... Mégis a biztosat választja a bizonytalan helyett... Még az is nagyon fájt, hogy mindig én kezdeményeztem a találkozókat, én kerestem. Megelégeltem az egészet és szakítottam vele múlt héten, kicsit bele is haltam és láttam, hogy ő is. Azóta nagyon rosszul vagyok és csak a miérteken rágódok... Miért nem kellek neki, mikor én bármit megadnék érte?
2012. nov. 14. 03:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez biztos hogy kamu kérdés,és talán arra is van esély hogy igazából egy férfi vagy


Sajnos nem mindenkit tudsz hülyíteni itt a gyakorin

2012. nov. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez úgy tűnik csak részedről volt/?/ igazi szerelem. Neki talán csak a szabadságvágyának kielégítéséhez kellettél, de kötődni nem akart hozzád. Vagy csak szórakozott veled. Ne rágódj, nem érdemes.
2012. nov. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek. Már miért lenne kamu??? Sajna nem az... Számomra is felfoghatatlan miért nem képes otthagyni miattam a menyasszonyát.
2012. nov. 14. 06:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Másodiknak. Ezt el is hinném, ha legalább szexeltünk volna, de nem. Az a petting is egy alkalommal volt, amikor részeg volt és kicsit elvesztette az önkontrollt... Tehát folyamatosan mondja h szerelmes és nem azért, hogy megfektessen, mert ugye nem történt meg.
2012. nov. 14. 07:04
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 03:10 Miből gondolod?


Kérdező, Te megválaszoltad magadnak a kérdést: "a biztosat választja a bizonytalan helyett..."

Szerelmes beléd, de mégsem annyira, hogy feláldozza emiatt az eddigi életét... Nem túl korrekt dolog a részéről, de sajnos nem lehet vele mit kezdeni:-S

2012. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyat keress, akinek kellesz! Ne olyat, akinek csak egy potlek vagy.

A szerelem csak fellangolas, a jol mukodo kapcsolatot nem akarja kockaztatni.

Amugy meg gondolj bele, ha osszejonnetek par ev mulva tegedus elhagyna egy fellangolas miatt.

2012. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A "munkatárssal" találkozgattunk, csókolóztunk, pettingeltünk, de "az" nem történt meg soha. Nem rajtam múlt, hanem rajta."


Ez már kész lebukás,ilyen férfi NINCS

2012. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak... idáig én sem hittem, hogy ilyen férfi létezik, de mégis így van!
2012. nov. 14. 15:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hagyja ott a menyasszonyát, mert egy önsorsrontó idióta. Gyáva alak, aki nem mer kockáztatni ezért inkább benne ragad egy semmilyen, se hús se hal kapcsolatban mint hogy megadja a lehetőséget magának, hogy igazán boldog lehessen. Ha ezt nem látja be a pasi, akkor nem kár érte. Ő majd jó boldogtalan lesz, mert máskor se mer majd kockáztatni. Te viszont majd úgyis találsz olyat, aki büszkén vállal együtt téged szerelemmel és fordítva. Nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy rájöjj, melyikőtök jár jobban. Hagyd a francba ezt a faszit, ennél 1000x jobb jön majd. És ami a lényeg, hogy olyan, aki tudja, hogy téged akar.
2012. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!