Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy nem csak a szex miatt kellek a barátomnak?

Figyelt kérdés

21 éves a barátom és nem tudom, hogy tényleg szeret-e.

Félek, hogy csak a szex miatt van együtt velem.

15/n


2009. aug. 14. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgyan ezt éreztem Én is egy hónapja, h most szeret vagy csak a sex miatt van velem. Az elején naiv voltam, h egy nálam idősebb pasi mért van velem, és rájöttem, h csak arra kellek neki. Ezt abból vettem le, h soha nem érdekelte az amit mondok, egyik fülén be másikon ki. Csak sex közben volt olyan odaadó és bújos, amúgy meg magától nagyon megsem puszilt. Szinte csak asex miatt találkozott velem.



Azért hozzáteszem, h elvileg még mindeig együtt vagyunk( bár gyalkorlatilag ki tudja..), de én nagyon szeretem, még így is!!!....

2009. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha valakit utál az ember, akkor nem fekszik le vele.

ha valaki csak simán szimpatikus, mondjuk eltölt vele egy-két estét.


De valakivel együtt járni, úgy, hogy nem szeretem, sztem senki nem csinál ilyet.

2009. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
remélem nem csinál ilyet :)
2009. aug. 14. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
te 15 vagy, ő 21...szerinted? Csak a szexet akarja te okos! Gondolkozz már! Mit akarna 1 6 évvel fiatalabb lánytól? Csak szexet! Hagyd ott a pi**ába! 1 fiatal pun*i kell neki csak, semmi más. Nem hinném, hogy mély érzelmeket táplál 1 "gyerek" iránt...
2009. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne feküdj le vele egy darabig...és ha egy idö után nem keres,nem ir,meg stb akkor rájöttél h csak a szex miatt volt veled..de ez idö..de ha mondjuk sürün szeretkeztek akkor hamar kiderül..bár lehet h lenne neki más,rajtad kivül és téged is megtartani..
2009. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy baratnőm 14 volt, amikor összejött a 22 éves pasijával. Több, mint 1 éve vannak együtt, baratnőm 8 hónap után adta oda a szűzességét... Vannak kivételek.
2009. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor ez olyan is-is?? Tehát lehet, h csak azért kellek neki?

Pedig szokott közeledni mindig megcsókol, átölel, magához húz, becézget...

2009. aug. 15. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!