Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai leanyok, nok, milyen tulajdonsagokat ertekelnek legjobban a partner reszerol (nem anyagiakra gondolok)?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

-becsület a legfontosabb.

-egészséges énképpel rendelkezzen.

-aztán meg, hogy értsen a férfias házi munkákhoz. Az nagyon kiábrándító, ha egy polcot sem tud összeszerelni.



A többi opció variálható.


23/L

2012. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Anyagiakon kívül magasság, jóképűség.
2012. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy intelligens legyen, céltudatos, tehát tudja, hova tart az életben. Nem szeretem, ha valaki semmirekellő. Ne legyen agresszív, iszákos, dohányzó. Nekem az is fontos, hogy jó legyen a helyesírása (számomra totál kiábrándító, ha nem tud helyesen írni a párom). Általában az is alap, hogy diplomája legyen, vagy járjon egyetemre, mivel én is járok egyetemre. Sportolgasson, ne legyen kövér, punnyadt. Legyen őszinte. A külső persze szubjektív, de a lényeg, hogy ránézésre ne legyen valami durva hibája, pl. fogatlan, féllábó... Ne legyen beszédhibás stb. A vallásosság nálam inkább hátrány, mint előny, a politikai nézetek nem érdekelnek, amíg az illető nem radikális. Legyen tiszta, ápolt, öltözzön normálisan. (nem szeretem a letolt gatyát, tetkót, piercinget, ízléstelen ruhákat) Általában nem jönnek be a hosszú hajú pasik, de ez persze nem kizáró ok. Tetszik ha mélyebb, férfias hangja van, ne legyen hisztis és ahogy előttem írták, nem árt, ha be tud verni egy szeget a falba, vagy ki tud cserélni egy izzót :) Ne legyen túl nyomulós, mert akkor menekülök. Amúgy az egyik legfontosabb, hogy jó illata legyen. Azt hiszem elég jól kifejtettem. 21/L
2012. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Önbizalom, talpraesettség, céltudatosság, dominancia, alapvető intelligencia, lazaság, jól eligazodjon az életben, legyen érzelmes, gondoskodó, hűséges, odaadó, ragaszkodó, együttérző, megértő, legyen jó humorérzéke. Külsőleg legyen ápolt, tiszta, jó illatú, nem sokkal alacsonyabb nálam, ne legyen nagyon vékony, jobb, ha kicsit testesebb, de végül is szinte mindegy, csak ne legyen extrém sovány, vagy egészségtelenül elhízott.

Mindenekfelett pedig nagyon szeressen engem. :)

Szerencsére én már meg is találtam. :)

2012. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat te aztan kifejtetted annak rendje es modja szerint,helyesiras,nezd,en meg csak nem is magyar nyelvu iskolaba jartam.
2012. nov. 14. 13:50
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsonak,akkor te bomba szerencses vagy,persze nem lehet

mindenki ilyen,ugye van aki be kell erje a selejtel is.

2012. nov. 14. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:

-őszinte

-megbízható

-határozott

-normális énképpel és reális felfogással rendelkezzen

2012. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó persze, ha mondjuk valaki külföldi, akkor nem várom el, hogy tökéletesen helyesen írjon magyarul. De azért az anyanyelvét ismerje :)
2012. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Az őszinteség és a megbízhatóság kifejezetten hátránynak számítanak a nőknél.
2012. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es akkor én nyilván nem is vagyok nő

Az hogy te nem akadtál össze olyan nővel aki ezeket értékelte volna még nem jelenti azt hogy nincs ilyen. A páromnak sosem okozott gondot hogy barátnőt szerezzen pedig ezek maximálisan igazak rá. Szóval veled vaalmi más lehet a gond

2012. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!