Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszatérhet még az érdeklődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérhet még az érdeklődésem a férjem iránt? Mit kellene tennem ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Volt két év elég problémás időszakunk, amit ő úgy reagált le, hogy teljesen elutasított. Szinte hónapok teltek el úgy, hogy hozzám sem ért, ha mégis, akkor is én kezdeményeztem. Hiába kértem, hogy változtassunk, beszéljünk róla, mert ennek nem lesz jó vége, ő csak hárított, hogy majd megoldódik minden, ha a problémák is megoldódnak.

Nos, úgy tűnik, hogy jól látta a dolgot, mert a gondok megoldódtak, mindennek rendben kellene lennie újra, de mégsincs. Viszont most már velem van a baj, mert ő újra a régi, újra akar engem, de az én agyamban folyton az zakatol, hogy anno mennyi elutasításban volt részem, és nem tudom elfelejteni ezt neki. Egyszerűen elegem lett és olyan szinten veszítettem el az érdeklődésemet iránta, hogy csak kínszenvedés az együttlét, vagy legalább is az, amíg ráveszem magam. Egy idegen férfi is több érzékiséget tud ébreszteni bennem, persze csak gondolati szinten, mint a saját férjem. Félek, hogy nagyon belemerülök ebbe, és sosem lesz újra a régi a kapcsolatunk! Hiába döntöm el agyban, hogy végleg lezárom a múltat, nem sikerül.


2012. nov. 16. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem döntesz így, vagy úgy, lelkileg rámehetsz, és az mindenféle betegséghez vezethet. Ha nem akarod Őt, akkor legalább te légy tisztességes, és ne húzd hosszú ideig, mert láthatod hova vezetett ez.
2012. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!