Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy párkapcsolatban eredményesen fejleszteni a kommunikációt?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a párommal, eleinte az ismerkedési fázisban, míg többet voltunk együtt a nyáron, el tudtunk beszélgetni, igaz nem volt tökéletes már akkor sem, mert egyikünk sem nagyon szószátyár. De beleszerettem, mert annyira közös hullámhosszon mozgunk és annyira jól megértjük egymást. Ősz óta másik városban tanulok és a találkozási idő nagyon lerövidült, és ez is csak annyiból áll, hogy sokszor nem tudunk szóhoz jutni annyira örülünk a másiknak. Aztán egyre inkább azt érzem, hogy kezd kialudni a láng, ami a nyáron fellobbant amiatt mert nem tudunk élőben rendesen beszélgetni. Hogyan tudnánk ezen javítani, mert itt nem a szakítás a megoldás. Vagy mégis?

Előre is köszönöm!


2012. nov. 18. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztok miért nem kommunikáltok,??? Azoké h örültök egymásnak de bezsélgetni lehet. Am van telefon és internet is. És ha most ilyen jobbra ne nagyon számits mindig csak rosszabb lesz minden.
2012. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több közös élmén.Pl. kirándulások,plázázás,stb..
2012. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk telefonon és webkamerán is.
2012. nov. 18. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma???
2012. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen tényleg annyira kevés az együtt töltött idő, ami pár óra... és ez alatt nem lehet mindent csinálni, amit szeretnénk.
2012. nov. 18. 11:46
 6/9 A kérdező kommentje:
A telefon és a webkamera teljesen más, mint élőben. Mikor ott van nem tudok gondolkodni, semmi nem jut az eszembe, amit mondani vagy kérdezni szerettem volna. Vannak közös élmények, csak 2-3 hetente.
2012. nov. 18. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet ám, hogy neki is rosz érzés. Én amikor a barátnőmmel amikor elment külföldre tanulni, szakítottunk, hogy ne legyen ez a távkapcsolatos dolog. Nem jó ha valakivel távkapcsolatban vagy. Az megromlik, mert ki tudja mit csinál a másik fél, amíg távol vannak egymástól.
2012. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, én maximálisan bízom benne, tudom hogy mennyire fontos neki a kapcsolatunk, legalább annyira mint nekem. Soha nem csalnánk meg a másikat.
2012. nov. 18. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg én is távkapcsolatban élek a párommal, vagy is éltem, amíg suli volt, de nekem csak az tűnt fel, hogy nagyon hiányzik. Mindenki mondta, hogy milyen rossz lehet, hű, távkapcs... Nekem meg eszembe sem jutott, hogy ez egy borzasztó nehéz helyzet. Megoldottuk. :D Ha nem tudtok egymással beszélgetni sem, az gáz. Ennyi. A megoldás igenis a szakítás.
2013. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!