Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam meg hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy tetszek-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom aki nem idevalósi de már többször is összefutottunk, bár nem beszéltünk..Facebookon szoktunk beszélgetni rengeteget de én meg szeretném próbálni vele..Hogy mondjam ezt így meg neki, vagy hogy kérdezzek rá hogy tetszek-e neki, úgy hogy ne legyen konkrét??:S Légyszíves normális válaszokat.

14/L


2012. nov. 18. 17:45
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne 14/F
2012. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:))
2012. nov. 18. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el valahova kettesben, mosolyogj rá sokat, érintsd meg (ne letapperold). ilyen kis apró jelek.
2012. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem tudok elmenni vele sehova mivel ha egy helyen vagyunk is annyi hogy köszönünk egymásnak, de valamiért egyikünk se mer odamenni a másikhoz..
2012. nov. 18. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!