Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a lányt csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a lányt csak én érdekeljem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az évfolyamunkról a szebb lányok szinte elérhetetlenek, és teljesen jogtalanul. Ugyanis a nálunk kicsit (1-2 év) idősebb srácok szinte háremet tartanak fent a mi korosztályunkban lévő lányokból. Ez nekem, és a legtöbb srácnak idegesítő, mert beszélgetsz a lánnyal aki tetszik, erre odajön egy srác: pussz-pussz, szia ölelés és néha beszélgetés, és te meg csak vársz. Be nem mutatkozik, a lány sem mutatja be, és még neked ciki a dolog. Ezt én úgy veszem ki, hogy kb a csaj leszar, mert én csak egy haver vagyok. Mit tegyek hogy a lány egyszer csak nemet mondjon? Vagy mikor szakad ennek vége, mert így nemigazán lehet kapcsolatot kezdeményezni, és az egész úgy jön le, hogy mi nem vagyunk elég jók egy lánynak sem, és nem csak én, hanem szinte az egész évfolyam. ( 8-9 osztály)


Zöld pacsi a normális válaszokért! :)


2012. nov. 18. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nehéz, mert csajtól függ! Pár lány szeret a középpontba lenni és van, h meg akarják mutatni, h őket mennyi fiú szereti... Dióhéjban: Emberfüggő! :)
2012. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha ő szereti megmutatni, hogy őt mennyien szeretik, akkor nálam se muszáj hogy ő legyen az egyetlen? De ha ő több sráccal "van" és én is több csajjal "vagyok" akkor meg szilvásbukta az egész.....
2012. nov. 18. 20:48
 3/4 anonim válasza:
100%

Csinálj olyan dolgokat ami mondjuk sok ember előtt kellemetlen lehet de a lány értékelni fogja. Pl: Vegyél egy szál virágot és add oda neki az osztály előtt. Vagy ugyanezt eljátszhatod egy plüssállatkával is. Lássák az osztálytársaid, hogy te harcolsz ezért a lányért.


A srácoknak meg vágjál vissza akik állandóan ilyen helyzetbe sodornak. Pl: amikor beszélget a kiszemelt lány a suli egyik menő pasijával, menj oda és rabold el a lányt. Mond ezt: Szilvi segítened kell, nagyon fontos dologról van szó, élet halál helyzet van!! Vidd el jó messzire a menő pasitól és várd amíg a lány megkérdezi tőled mi az a fontos dolog. Közben fogd meg a kezét. amíg nem kérdezi meg addig csak nézd a szemét. amikor megkérdezi mond meg neki hogy nagyon tetszik neked.:) és mosolyogj. Végülis ez neked egy fontos dolog nem? :) ami fontos hogy lazán csináld, mert ha komolyan fogod venni nem fog jól elsülni a dolog.


Ha véletlen ezzel a lánnyal nem is fog összejönni, de a többi lány fogja látni mi mindenre vagy képes ha tetszik neked egy lány. Értékelni fogják:)

2012. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Megpróbálom :)
2012. nov. 20. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!