Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindezek ellenére hogy lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindezek ellenére hogy lehet, hogy nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

A nap minden egyes percében rágondolok, folyton azon jár az agyam, hogy legközelebb mit csináljunk majd együtt, mivel lephetném meg, nagyon jól elvagyunk, mindenben ugyanazokat a dolgokat szeretjük, ugyanolyan szokásaink vannak, bármiről eltudunk beszélgetni, vele mindig felhőtlenül boldognak érzem magam, emellett nagyon gyönyörű, kedves, és nála jobb fej ember biztos, hogy nem létezik. Legszívesebben minden percemet vele tölteném, teljesen odavagyok érte, a szexuális életünk is tökéletes, mégse érzem magam szerelmesnek. Ez mégis hogy lehet? Nem értem.

Két hónapja vagyunk együtt és 21 évesek vagyunk.


2012. nov. 19. 01:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi, azt kihagytam.
2012. nov. 19. 01:38
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy később alakul ki a szerelem, van ilyen

vagy, ez igazából csak barátság extrákkal, de magadnak is nehezen vallod be

és ő? szerelmes?

2012. nov. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert akkor nálad mégis milyen ha szerelmes is vagy?
2012. nov. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, hogy az ember hosszabb idő után lesz szerelmes csak.


Az igazán erős kötődés érzéséhez a két hónap kevés, az később jön.


Olyan is van, hogy az ember sosem lesz "szerelmes", "csak" nagyon szereti a párját.

És sok esetben ez nagyobb tartósságot hoz, mint a lángoló szerelem érzése.


Szerintem ne agyalj ezen, csak érezd a lánnyal jól magad.


Ha így érzel iránta, ahogyan írtad, és mellette szexuálisan is így vonz, az nem "barátság extrákkal", hanem egy normális párkapcsolattal járó érzésvilág férfi és nő közt.


Amúgy meg, ha tudod őszintén szeretni ezt a lányt és kívánod is, ne hajkurászd a "szerelem" érzését, szerintem.

A rózsaszín köd mindig elmúlik, és amíg tart, csak akadályoz abban, hogy tisztán lásd, milyen ember is a másik valójában.


24/ L

2012. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fél év után lettem szerelmes a barátomba. Ha ennyire találtok érdemes kivárni. Kevés az az ember akiről ennyi pozitivumot elmondhatunk. 22/L
2012. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!