Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónaposak leszünk. Elhívhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónaposak leszünk. Elhívhatom a barátomat vacsorára? Felvehetem ezt a ruhát? (kép)

Figyelt kérdés

Barátommal szeptemberben leszünk két hónaposak és kitaláltam egy meglepit.

Lefoglalnák egy szép étteremben egy asztalt, gyertya és lehűtött pezsgővel. Szóval ilyen romantikus vacsora, szép étteremben.

Persze én is fizetném. Mivel megyünk pár napra kirándulni és nem engedi, hogy a szállást, utat, étkezést fizessem, így ezt a vacsit én szeretném.

Mivel előkelő helyre megyünk, ezért ezt a ruhát szeretném felvenni:

[link]

Szerintetek jó ötlet ez az egész?

(Gondoltam, hogy otthon csinálok neki valami finomat, de nálunk ez most pár okokból nem lehetséges, majd máskor...)

L, 18


2009. aug. 16. 11:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A kép télen készült ezért volt rajtam fekete harisnya. Most nem feketét vennék fel. :)
2009. aug. 16. 11:34
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon jó ötlet! És a ruha is tökéletes! :)
2009. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kankalin ***** válasza:
92%
Igen, csinos ruha.
2009. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez mind szép és jó, de nő létedre te hívod el vacsorázni? Hááát nem tudom, a hideg futkosna végig a hátamon ha egy nő hívna el vacsizni és még a számlát is ő fizetné. A ruha jó, csak a kivitelezésnek fordítva kellene történnie. De hát te tudod:-)
2009. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Elhív egy kirándulásra, ahol mindent ő fizet. Nekem meg az nem tetszik. :) Nem szeretem ha mindig csak ő, ő, ő fizet. Ennyi. :)

Köszi a választ.

2009. aug. 16. 11:50
 6/18 Kankalin ***** válasza:
100%
Nyugodtam hívd meg vacsorára, viszont előzetesen közöld vele, hogy a számlát te akarod állni! Mivel egy férfinak kínos ha a nő fizet engedd az étteremben fizetni /előtte add át a pénzt, vagy utólag is jó/ de az étteremben neki kell egyenlítenie a számlát!
2009. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ez már csak apróság, megoldható. :)

Köszi

2009. aug. 16. 11:54
 8/18 Kankalin ***** válasza:
100%
Csak ügyesen! Még sok közös vacsorát! :)
2009. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2009. aug. 16. 12:06
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
elmegy a ruha csak ne fekete harisnyát vegyél fel hozzá,mert az gáz.
2009. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!