Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy végre tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy végre tényleg szerelmes?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit nagyjából egy éve. Lassan rájöttünk, mennyire jól kijövünk. Hihetetlen volt, ennyire nem voltam még senkivel egy hullámhosszon, barátnőimmel sem. Akkor elmondta, hogy 26 éves létére még sosem volt szerelmes. A leghosszabb kapcsolata 1 évig tartott, több egy éjszakás kalandja volt, de igazi barátnője csak kettő. Sokaknak tetszik, de valahogy senkivel nem képes kijönni jól, legalábbis a felszínen túl.

Mi most majdnem 2 hónapja járunk. Egyszerűen nem tudom, hogy most szerelmes-e, vagy csak ragaszkodik? Miből láthatom, hogy szerelmes? Engem aggaszt a dolog, így én sem tudok teljesen felengedni.

Mondta már többször is ki, hogy szeret, de először én mondtam ki. Amikor ki vagyok borulva, mindig nagyon odafigyel, és okos dolgokat mond, a szívén viseli, hogy jobb legyen nekem, és nagyon figyel rám, tényleg. Ugyanakkor tudom, hogy vonzódik hozzám. Régebben nagyon sokat bókolt, most már kevésbé... Sőt. Bár néha, amikor webkamerázunk ( 2 órás vonatút választ el minket egymástól, ez az egyetem átka ) megejti, hogy megint milyen szép vagyok.

Mind a ketten szabadabb lelkületűek vagyunk, és annak a hívei, hogy nem kell nagyon egymásra akaszkodni. A múltkor is feljött hétvégére Pestre, de öszvissz csütörtökön találkoztunk, a vasárnapot lemondta betegség miatt, ( akkor kiborultam, mert az találkozó előtt egy órával tette ezt, már indulni készültem... a sok eddigi aggodalom is kijött belőlem, amit nem mondtam. Azt mondta, megrémítettem, és oldalas bocsánatkéső SMS-eket írt nekem... Azzal megnyugtatott.) hétfőn meg reggel egy órára, kikísértem a vonathoz, de ennyi volt...

Ahh, csak félek, hogy én is csak egy leszek a sok közül, én viszont nagyon szeretem őt...


2012. nov. 22. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

"26 éves létére még sosem volt szerelmes. A leghosszabb kapcsolata 1 évig tartott, több egy éjszakás kalandja volt, de igazi barátnője csak kettő. Sokaknak tetszik, de valahogy senkivel nem képes kijönni jól, legalábbis a felszínen túl.

Mi most majdnem 2 hónapja járunk."


Jézusmária!!!

Ellentmondás ellentmondás hátán!

A fentiekből kettő együttes jelenléte is igen zavart személyiségre utal!

2012. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most nem értem, min akadtál ki.

Velem feltűnően jól kijön,már az első pillanattól kezdve, hogy megismertük egymást, ezt többször is hangsúlyozta.

Inkább rövidebb kapcsolatok jellemzik őt, de mondta már, hogy reméli, én nagyobb benyomást teszek az életében, meg sokat utal arra, hogy mi sokáig együtt leszünk még, poénokba burkolva.

2012. nov. 22. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akadtam ki, megállapításokat tettem.

Részletezem akkor:


"26 éves létére még sosem volt szerelmes. A leghosszabb kapcsolata 1 évig tartott"



Ez az 1. ellentmondás. Miért van valakinek kapcsolata, aki nem szerelmes?

Ilyet épeszű ember nem csinál.



", több egy éjszakás kalandja volt, de igazi barátnője csak kettő."


Az egyéjszakás kalandok sokasága mentális zavart jelent.


Igazi barátnő CSAK kettő? Hát hallod-e, 26 éves korra elég az!



" Sokaknak tetszik, de valahogy senkivel nem képes kijönni jól, legalábbis a felszínen túl."


No, ez most meg már az összes fenti állítással is ellentétes.


"Mi most majdnem 2 hónapja járunk."


Ez meg az összes fentivel. Na?

:)

2012. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Noshát. Azt mondta, hogy nem volt még szerelmes. Ezt szerintem úgy értette, hogy úgy igazán nem volt még az... Csak szerette a másikat/kötődött hozzá, de olyan elsöprő szerelmes nem volt, az pedig mindenki életében bekövetkezik egyszer.

Két kapcsolata volt. Egy 10 hónapos, meg egy egyéves. Ezek voltak a komolyabb kapcsolatai. ( ezen kívül biztos volt több is, de bővebben nem esett szó róluk. )

Egy éjszakás kaland volt úgy 8, de ez csak tipp. Mesélte, hogy volt egy csaj, aki nagyon bele volt esve, és neki ugyan a csaj nem tetszett, de szívességből megdugta. hát, nem is tudom, hogy kellett volna reagálnom a dologra.

Vannak barátai. Udvarias, vicces, és mértéktartó. Sok emberrel megtalálja a közös hangot, de csak felszínesen... Persze van-egy két kivétel. Például én. Meg 3 haverja, és persze az eddigi barátnői.

Elég szigorú családban nevelkedett, akikhez most is ragaszkodik. Ott, mivel apja támogatja anyagilag az egyetem alatt ( orvosnak készül. ) még most is nagy szigor van. Kicsit furcsállom... Felnőtt ember létére mindig meg kell mondani, hova megy, haza kell érnie, jönni kell, menni kell, csinálni kell, nem is tudom már, hogy ez tisztelet-e, vagy már őrült szigor...

Lassan kezdek rájönni, hogy nagyon nehezen nyílik meg... Nekem sem nagyon mondja a bajait, szerintem vagy elfojtja magában, vagy megtartja a kis fejében. Nem szeret gondolkozni, és abszolút szkeptikus ember. Egyébként nagyon okos, tapasztalt, és engem könnyen megnyugtat. Azért aggaszt minden, mert szeretnék közelebb kerülni hozzá mentálisan is, nem csak testileg. Ezért éreztem eddig, és fakadtam ki múltkor... Úgy érzem, nincs rám szüksége, elintézi magával a dolgokat. Én meg szeretnék segíteni. engem idegesít, hogy mindig csak nekem vannak problémáim, neki sosem... Biztos, hogy vannak neki, de nem szeretné/nem engedi, hogy segítsek....

2012. nov. 22. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor most csak röviden összefoglalva: nem, szerintem nem lehet, hogy szerelmes, nem arra utal a személyisége, ahogy leírtad. Nem Rajtad múlik, hanem nem ép a gyerek mentálisan, érzelmileg. Másba se lesz szerelmes. Úgy látom.
2012. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És semmi esély arra, hogy megtörjem? Sokszor éreztem, hogy nem kéne folytatni ezt az egészet... Azon a bizonyos kiakadáson mondtam is, hogy nem hiszem, hogy folytatni tudom ezt... De végül nem mondtam el teljesen, miért, mert megijedtem, nem voltam olyan állapotban. Erre mondta, hogy megijedt, és napokig hajtogatta a magáét, és mondta, hogy milyen fontos vagyok neki, stb. De mivel nekem sincs összehasonlítási alapom sok, nem tudom megítélni, megfejteni őt... Segíteni szeretnék neki, de úgy érzem, ő nem az az ember, aki szükséget érezne rá. Nem akar támaszkodni, vagy nem is tudom.

Édesanyám szerint nem lehet változtatni az ilyen embereken.

2012. nov. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!