Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az amivel vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az amivel vissza tud titeket hódítani az exetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha ti szakítanátok a pasitokkal, mit kéne tennie, hogy vissza tudjon hódítani?
2012. nov. 24. 07:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ha volt mással felejtős a dolog.

Ha nem akkor még talán. Sokkal több kedvesség, szeretett, figyelmesség. Meg függ attól mért történt szakítás a dologban. ( Nálam így menne )

2012. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha a fejére áll, se fogadnám vissza. egyrészt nem vagyok az a fajta, aki hol szakít, hol összejön másrészt oka volt annak, hogy erre került a sor. az ember alaptermészete meg nem változik.
2012. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az alaptermészet nem változik, de tapasztalatot gyűjtesz folyamatosan! Miért vigyem át ezt a tudást egy másik csajba, ha érzem, hogy az exem az igazi nekem? Sok olyan pár van akik ujra összejönnek és sokáig boldogok még! Nem arra vagyok kíváncsi, hogy te hogyan szarnád le az exed...ugyanis nem ez a kérdés! Nekem valami okos megoldás kell!
2012. nov. 24. 08:05
 4/14 anonim ***** válasza:
En visszafogadtam de megbantam.nem valtoznak az emberek...vagyis a ferfiak egy resze...mert en hiaba valtoztam meg o semmit.es ujra es ujra eljatsza ezt mar nem is szeretrm .
2012. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmivel. Túl rövid az életem, hogy hagyjam, hogy valaki még tönkre is tegye. Annyi ember van még az exeimen kívül, és lehet, hogy ezerszer jobbat is találok. Ha már egyszer nem működött valami, akkor nem erőltetem megint.
2012. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha elég jól néz ki, és nem találkoztak azóta még jóképűbb pasival, akkor visszafogadják.
2012. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha fejen állna, akkor se mennék vissza hozzá. Ez volt a kérdésed. De ami valójában érdekel téged, arra nem tudjuk a választ.

Te ismered őt, te tudod mivel tudnád békülésre ösztönözni.

Az édes kevés, hogy neked ő az igazi állításod szerint, ha ő nem ezt gondolja.

De sok sikert kívánok!

2012. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, de akkor maximum szexre kell, nem pedig közös programokra és romantikázásra :D
2012. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem sexre kell! :) Nem az a fajta vagyok.
2012. nov. 24. 08:51
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi azért csajok! :) Nyugodtan vitatkozhattok ezen. :D Legalább többet megtudok.
2012. nov. 24. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!