Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok honnan lehet tudni, hogy ki az "Igazi"?

Figyelt kérdés

Marmint arra lennek kivancsi,hogy tapasztalatotok alapjan lehet-e erezni ,hogy ki az aki nelkul nem tudnad elkepzelni az eleted?Es mennyi ido utan jottetek ra,ha igen? :)

p.s. Bocsi az ekezet hianyert:P


2009. aug. 16. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Rá van írva, hogy: "Én vagyok az igazi te marha!"
2009. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mit kell oltogatni a másikat??????


Énmég nemtaláltam meg az igazit..de aztgondolom az lehet az, akivel egy hullámhosszon vagytok, megvan a bizalom, hűség, nemtudnál nélküle élni, eltudnál képzelni vele családot, stb ...

2009. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.Legalábbis szerintem igen és azért gondolom,mert most úgy érzem, hogy megtaláltam habár előtte 1 éven át észre se vettem, de most nem merek a közelébe menni,mert félek h még nagyobb bolondot csinálok magamból, és hogy a szemébe nézve elolvadok és ... olyan hülye érzés,de sokat gondolok rá...nem tudom hogy te hogy vagy ezzel,de én ilyet még nem éreztem és főként nem futamodtam meg 1 hímnemű elől sem.
2009. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jól működő kapcsolatból alakul ki. Együtt vagytok és az idő múlásával tapasztaljátok, hogy nincsenek nagy konfliktusok, mindkét fél számára remekül működik a kapcsolat. Nem hiszek abban, hogy: 1hét hú tudom ő az Igazi!
2009. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

lehet hogy van ilyen mindenesetre ritka

azt tudom esetleg mondani hogy lehetsz szerelmes és egy kicsivel szerelmesebb:), nem hiszem hogy túl sok kapcsolat állja ki az idő vasfogának rágcsálását :D úgy h megmaradnak az érzelmek

2009. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy olyan áramütésszerűt érzel, amikor mellete vagy. A gyomrodban. remegsz, kiver a hideg veríték. kb. így tudom Neked összefoglalni
2009. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igazábólcsak akkor derül ki a dolog amikor már vége van.

Legalábbis én már egyszer jól elb*sztam a tuti igazit, igaz 8 éve már, de még mindig azt érzem ô volt.....

2009. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en mar megtalaltam az igazit :D szepike :">
2009. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!