Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit tegyek, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek, ez gond? :S

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel másfél-2 hónapja hónapja vagyunk együtt.(én 15 ő 17) Egy suliba járunk.És szinte sőt az esetek 97%-ban csak ott találkozunk.Szünetekbe kb 5-10 percre, suli után 1 órára max de azt is ritkábban.Hétvégente meg eddig 3x találkozunk. Alig van valami közös témánk amiről tudunk beszélgetni.Nem szeretem őt szerelemből csak úgy kedvelem szeretem vagy nem tudom hogy írjam.És szeretnék vele szakítani, de nem megy. Nem tudom hogy neki kezdeni, félénk vagyok.:/ Ti mit tennétek a helyemben ?:) Szakítanátok és ha igen hogyan ha nem miért nem ? ( mielött kapnék ilyet hogy azt akarod hogy mi döntsük el? Nem nem ezáltal döntök ! :) )
2012. nov. 26. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
így nincs semmi értelme..szakíts..higgadtan is meglehet mondani nem kell félni :)
2012. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legjobb út az egyenes út. Állj elé és mond meg neki. Utána már jobban fogod érezni magad.
2012. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyorsétteremben. Kevés a szúró, dobható eszköz.:))))
2012. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) de valahogy úgy érzem hogy nem tudnám megmondani neki. nem tudom miért ahogy most is belegondolok a hasam ilyen görcsbe izél.:D( utolsó nem hiszem hogy egy fiú bántana egy lányt . xd mondjuk vert már meg fiú de nem hinném hogy elakarna szúrni :D)
2012. nov. 26. 18:53
 5/7 anonim válasza:
Állj elé és mond meg neki őszintén h mit érzel. És h ez nem fog menni kettőtök között. Mindenféle képen mond el neki mert ha nagyon sokat vársz ezzel akkor sokkal nehezebb lesz. 15 őt vagy. 2 hónapja vagytok együtt nem szereted. Akkor ne húzd csak őszintén. Hilddel jobb lesz akkor ha őszinte vagy. Sok szerencsét kívánok neked. Hajrá
2012. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) ez egy fokkal már magabiztosabbá tett.:)
2012. nov. 26. 18:55
 7/7 anonim válasza:
Ha kérdésed van. Csak írj :):) nagyon szívesen
2012. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!