Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kérdezhetnék tőle amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezhetnék tőle amivel nem pattint le?

Figyelt kérdés
van egy lány aki megengedte, hogy felvegyem msnre.sztem gáz msnen ismerkedni ezért mindenképp előben szeretnék vele találkozni.még soha nem találkoztunk. köszi előre is!!!
2009. aug. 17. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag általánso dolgokat. Pld. milyen suliba jár, hol lakik, szűleivel él-e, stb. Kerülj minden intim témát és a szexet még véletlenül se hozd szóba! A kérdések valószínű maguktól adódnak és a találkozás simán lezajlik majd.
2009. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ csak most látom rosszul fogalmaztam. msnen hogyan hivhatnám el , hogy megismerkedhetjunk

sorry a félrefogalmazásért...

2009. aug. 17. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

hát a legegyszerűbb szerintem ha egyenesen megkérded tőle h van-e kedve eljönni veled sétálni,fagyizni vagy ilyesmi h megismerjétek egymást.

Ha igent mond,kész a randi,de ha nemet akkor fogadd el,mond neki hogy rendben,ha meggondolja magát szóljon,többet nemigen tehetsz,a lényeg légy laza és ne erőszakoskodj:)

remélem tudtam segíteni.:) L/16

2009. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi majd mikor fent lesz kiderül :)
2009. aug. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!