Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért süllyesztenek le folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért süllyesztenek le folyton a barátkategóriába?

Figyelt kérdés

Kedves, rendes, normális vagyok, mégis mindenki haverként bánik velem, senki nem mondta még hogy jajj de szép vagy, vagy ilyesmi...azért ennek néha tudnék örülni. Közben meg a kispiscákat körülrajongják a fiúk, aztán itt sírnak h nincs egy normális lány sem...Ez csak szerintem dühítő?

19L


2012. nov. 27. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És ha nem tetszel nekik?
2012. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó, szóval én csak barátnak való vagyok...értem, kösz :)
2012. nov. 27. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:
nyugi, idővel majd találsz valakit :)
2012. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

:)

Nem ezt mondtam!

Honnan a tökömből szedjem, hogy hogyan nézel ki, de lehet h a külsőd miatt.


De az is lehet h túl szentszűzként öltözöl és prűd vagy.

2012. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam prűdnek, max zárkózottnak...az lehet gond? És a külsőmmel kapcsolatban meg azt nem értem h még a "legrondábbaknak" is általában van egy párjuk aki szereti őket, és nem értem hogy ők hol tudtak megismerkedni...ez számomra egy rejtély :S
2012. nov. 27. 21:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szerintem te bujocskát játszol, eléggé zárkozottan így nehezen találnak meg.
2012. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jó, de ha én ilyen vagyok..? nem pont az lenne a lényeg h olyannak ismerjen meg amilyen vagyok?
2012. nov. 27. 21:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom az okokat, nem ismerlek, és még képet sem töltöttél fel magadról, így nehéz véleményt mondani, de nekem is van egy pár ilyen lánybarátom fiú létemre, hogy azért lettem barát vele, mert tudtam hogyha a szerelemnek esetleg vége lenne, akkor elveszíteném, és én ezt nem akarom, mert jókat lehet hülyülni meg beszélgetni velük. Lehet, hogy sokaknak fontos vagy, csak nem úgy ahogy szeretnéd. Gondolj bele, lehet hogy csak nem akarnak elveszíteni. Ha pedig kapcsolatot szeretnél valakivel, akkor adj számára pozitiv jeleket, nem vagyunk mentalistak :)


17/F

2012. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jólvan! Nézd ha így senkinek sem tetszel akkor lehet h egy öltözködés vagy csak egy fodrász a hiba.

De ezt sem tudom...de lehet.

Amennyiben nem, akkor ne változtass semmin valaki elfogad majd úgy ahogy vagy szőröstű bőrőstű

2012. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de amúgy hogy nézel ki? pl melyik színészhez vagy akárkihez tudnád hasonlítani magad?
2012. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!