Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg bocsájtanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet hogy hülyeségnek hangzik,de muszáj feltennem a kérdést.

1 éve vagyok együtt a barátommal. ő már elmúlt rég 18,dolgozik,én pedig még tanulok.

májusban felmondott egy cégnél össze szerelő volt ott.

2 hónapig nem volt munkája,júliustól volt egy ott 1 hónapig volt,kirúgták. ( nevetséges indok miatt mindegy.)

most szeptembertől van újra munkája,egy gyárban. (sajnos csak ide vették fel jobb mint a semmi) én most külföldön tanulok,ő pedig Magyarországon van. Na szóval felvették ehhez a céghez,és úgy tudtam,(úgy mondta) hogy raktáros 130E forintos fizetéssel.. örültem hogy végre talpra áll,stb. éreztem hogy nem mond igazat,de bíztam benne..

kicsit köcsög voltam belátom,mert megnéztem a facebookját,és ott írta egy közös ismerősünknek (ő is ott dolgozik) hogy nem raktáros,hanem telefont tesztel,a mittudom én melyik soron.. kiakadtam. ép skypoltunk és megkérdeztem hogy,hogy hogy soron vagy? azt mondta leminősítették a sorra. mondom ne mond kérlek. és állította hogy raktárosnak vették fel,csak leminősítették.

mondtam hogy vallja be az igazat. aztán elmondta hogy nem vették fel raktárosnak,hanem a sorra,csak azért mondta hogy raktáros hogy büszke legyek rá.. nagy veszekedés volt,mondtam hogy miért ne lennék rá büszke ha van munkája? elmondhatta volna hogy szalag munkára vették fel. de ő azt akarta hogy büszke legyek rá,hogy jó munkája van és sokat keres,és nem akarta hogy azt tudjam hogy ő 80E forintért dolgozik... csalódtam benne,de kicsit meg is értem. elgondolkodtam a szakításon,de szeretem,és mindenbe igazat mondott kivéve ebben. sz*rul esett nagyon.

megbocsájtanátok neki? szeretem nagyon,csak most megrendült a bizalmam felé. miért nem azt mondta hogy sorra vették fel 80ért mint hogy azt hazudta 2 hónapon keresztül hogy 130-at kap.. azt hitte nem jövök rá:( nem tudom hogy megtudok-e bízni benne.. fizetésről nem kellene hazudnia. én mindig őszinte vagyok hozzá. meg bocsájtanátok? adnátok még 1 esélyt neki? mindent bevallott,tudom köcsög voltam hogy bele néztem az üzenetébe,de tudtam hogy van valami..

amúgy megbízható,normális,szeretetre méltó,oda adó ember.:)

Köszönöm a válaszokat.

Sziasztok,további szép napot!


2012. nov. 28. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nehogy ezért szakíts :/ ilyenen még csak el se gondolkozz.. te nem ismered h milyenek a pasik, ő egy angyal ha csak ennyi a bűne, a többihez képest :D
2012. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy mennyire normális dolog a hazugság, hogy mindenkinek teljesen normális hogy valaki hazudik a párjának arról, hogy mi a munkája. Illetve nem érdekes. Szomorú.
2012. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!