Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha van egy lány, aki megígér biztosra valamit egy fiúnak, hogy elmegy vele valahova esetleg segít neki valamiben és ezt 1-2 héttel előbb megbeszélik, de a lány pasija, aki erről a "találkozóról" nem is tud, elhívja a lányt moziba/vagy hozzájuk hogy jöjjön át esetleg aludjon ott pár nappal ez előtt a nap előtt, egyik hétvégére, ekkor a lány meg mondja, hogy mi a helyzet.


Szóval arra lennék kíváncsi, hogy Lányok ti hova mennétek, miért.


Fiúk ti mit mondanátok, mikor a lány elmondja, hogy mi a helyzet.

És fiúk mit csinálnátok, ha a lány elmondja mi a helyzet és a másik fiút választja, mert, hogy már megbeszélték meg minden.



(fontos lenne, lehetőleg bővebben válaszoljatok kérlek!)


Aki normálisan válaszol természetesen jutalmazom! :D



2012. nov. 28. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos kezdjük az elején, alapból, ha van valakinek barátja, akkor nem megyünk oda hozzá, hogy ugyan jövőhéten nincs kedved egy laza filmes estéhez? Vagyis én ezt tiszteletben tartom,másodrészről ha el is hívnám, és ő beleegyezne, még is az lenne, hogy barátja más dolgot talál ki, és őt választja 2 lehetőség van: Ideges leszek, mert meg akarom szerezni a csajt. 2. Barátomnak tekintem a lányt, és megértem, hogy őt választja. Ha a lány elmondja a fiúnak, hogy velem programot szervez, akkor is több dolog van: Egyik, hogy a lányt megpróbálja eltiltani tőlem, és másnap jön a haverjaival és a földbe döngöl, a másik hogy nem féltékeny rám, ami mondjuk eléggé nehezen megérthető dolog, ha nem ismerem a pasit. Még barátok közt is szokott ebből féltékenységi veszekedés lenni.

Remélem elég érthető, és értékelhető.:)

2012. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem félreírtam valamit...


A lány pasija hívja filmet nézni/ magukhoz a lányt , a lány fiú barátjával meg csak egy sima találkozó van esetleg a fiúnak segítségre van szüksége valamiben.


(csak azért kérdezem mert ilyesmi van egyik ismerősömmel és meg szeretném tudni, hogy csak én vagyok-e ilyen fura)

2012. nov. 28. 16:56
 3/6 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm! :)
2012. nov. 28. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megígértem valakinek valamit, azt nem borítom fel, párom kedvéért sem, hacsak nem valami sürgős dologról van szó (pl: meg kell beszélnünk valamit, amiből jelenleg feszültség van, vagy bajban van, nagyon rossz a kedve...stb). A filmezés nem sürgős ügy.

Párom is volt, hogy lemondott egy találkozót, mert már haverjainak megígért valami mást. Picit nyafiztam, de megértettem, és igazat adtam neki.

Lényegében: próbálnék párommal egy másik időpontot megbeszélni, amikorra egyikünk sem ígérkezett még el.

2012. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Éééértem. de a kettő nem ugyan az. :)


Úgy értem, ő nem egy másik lány miatt, hanem a barátai miatt... de köszönöm! :)

2012. nov. 28. 17:29
 6/6 anonim válasza:
a kapcsolat az első!
2012. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!