Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztó féltékeny baráttal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztó féltékeny baráttal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon féltékeny. De nem veszekszik velem, meg semmi, és nincs is oka rá, mivel nem is nagyon vannak fiú barátaim, max ilyen osztálytársi viszony, rá viszont rá van akaszkodva egy lány osztálytársa, de ő állítja, hogy neki sose kellett a csaj, engem akart, azért van velem mert engem szeret, stb... De mégis féltékenykedik, ha sulis programom van, mondja hogy ne nagyon legyen fiúkkal, ha megyek valahová megkérdezi kivel, lesznek-e pasik, stb...


Most pedig megint morcos, hogy megmondanám-e, ha más lenne, és már nem szeretném, ezt én is szoktam kérdezni, de mondja, hogy fura érzése van... Nem tudom miért, én nem csalnám meg soha:S Nagyon szeretem, és már csak elvből sem, meg már engem is ejtettek így pofára, szóval én lennék az utolsó ember, aki megcsalna mást...


Már megkérdeztem tőle, hogyha elvileg nekem más tetszik, meg megcsalom, nem őt szeretem, akkor mégis minek van velem? Erre hogy majd szombaton megbeszéljük... Kérdezem, hogy mire számítsak, most szakít? Mondja, hogy majd szombaton... Akkor most mégis mi lesz? Én szeretem, és tényleg nem csalnám meg soha, nincs is más, és tényleg imádom, nagyon szeretem... 17L


2012. nov. 28. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de tapasztalatból mondom, hogy idővel rosszabb lesz.

Volt ilyenben részem én sem csaltam volna meg soha mégis hívogatott, nézte az üzeneteimet stb. ilyenkor szerintem magában nem elég biztos, nem benned.

2012. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, jön azzal, hogy meg sem érdemel, meg sokkal jobbat is kaphatnék, stb... De ez egyáltalán nem igaz, és ha igaz lenne, akkor sem kellene más...


Direkt hangoztatom is, hogy nagyon jó pasi, nagyon kedves, szeretnivaló, és hogy örülök és szerencsés vagyok, hogy én lehetek a barátnője, nem más, és hogy nagyon szeretem. Folyton mondom neki, ki is mutatom, és tényleg így is gondolom. Nem tudom akkor mégis mi a baj:S

2012. nov. 28. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott: Aki féltékeny nem bízik a másikban.
2012. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok

nincs önbizalma, nem hiszi el, hogy meg tud tartani. figyel azért, hogy ne durvuljon el a helyzet. mi a végén ott tartottunk, hogy bármibe képes volt belemagyarázni a megcsalást. és még én érezem magam kellemetlenül, és magyarázkodtam. remélem helyre jön a dolog, de vigyázz magadra

2012. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok szakítani. Nagyon szeretem, és ő is engem, az a baj, hogy aszúz nem érti meg, hogy nekem is lehetnek úgy fiú BARÁTAiM, aspx neki lányok. Csak magáról tudja hogy nem csal meg, rólam meg képtelen elhinni... Mondjuk ezzel én is így vagyok fordítva, na de nem mindennap kérdezem meg, hogy mások blabla..
2012. nov. 29. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!