Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom neha az en izgatasomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom neha az en izgatasomra, boldogitasomra az agyban vagy uzenetben ilyen csoporszex szovegeket dobott be. Miert?

Figyelt kérdés
En mondtam neki, hogy undorodom ettol, nem szeretem, nem meg mondja, es egy ido utan befejezte. Soha nem ugy jott hogy bele akarna vinni. Hanem azt mondta, hogy a maximalisat szeretne megadni nekem es ugy gondolta ez engem izgat. Ezt leszamtva egy nagyon aranyos srac es soha nem eroltet semmit. Errol is mondta, hogy o azert emlitette fel, mert sokmindenkit vonzz, es ugy gondolta, talan engem is. Azota depresszios vagyok, sokszor sirhatnekom van emiatt, megy el az etvagyam. A kapcsolatunk komoly, nagyon szeretem, ezert faj. 20l
2012. nov. 29. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak a párod sajnálom, hogy ilyen barátnője van! Csak jót akart Neked, megkérdezte, nemet mondtál, ő nem erőszakoskodott! Akkor mit rinyálsz?
2012. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, de faj ,hogy ilyen gondolatai vannak. Mivel a csoportszex es a szerelem nem kompatibilis. Es gondolom egyetertesz, hogy undorito.
2012. nov. 29. 15:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Szánalmas a viselkedésed, olyan vagy, mint egy hisztis kis tini... Gondolom nem rég óta ismeritek egymást, kíváncsi volt, hogy téged mi vonz, de mivel leállt, ebből látszik, hogy szeret... Nézőpont kérdése, hogy kinek mi az undorító.
2012. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Leallt, de tobbszor kellett mondjam neki, hogy lealljon. Igy most nem tudom, hogy valoban csak ertem tette, amint mondta, vagy vagyik e o ra. Es ez szerintem elfogadhatatlan. Miert lenne szanalmas?
2012. nov. 29. 15:52
 5/15 anonim ***** válasza:

1. felteszed a kérdést

2. sírhatnékod van a téma miatt

3. tiszta depi vagy

Ez a szánalmas és nem a csoportszex...

2012. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mi undorito az izles kerdese,neki bejon a dolog s megkerdezte hogy te mit gondolsz,nemet mondtal,o ezt elkonyvelte es kesz,arrol mar nem tehet hogy a te fejedben ilyen utoelete van a tortenetnek.Jobb lenne ha kerulne a kenyes temakat?Ha titkai lennenek? Jobban szeretnel egy olyan kapcsolatot ahol meg kell valogatnotok hogy mirol beszeltek mert felsz hogy mit GONDOL majd a masik? Szerintem tulzol egy picit,nem tudom elkepzelni hogy egy mentalissan stabil embernek depresszioja,sirhatneka,etvagytalansaga legyen ilyesmi miatt...nem bantani akarlak csak gondolj bele,abszurd ez picit nem?
2012. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem tudok uy nezni ra gy akarkire, es ezaltal ugy erzem, nem erti a szerelmet. Azt nem szerelembol csinaljak. Gondolom no valaszolo eddig nem nagyon volt. Vagy akinek esetleg hasonloban lett volna resze.
2012. nov. 29. 16:01
 8/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 3as és az 5ös válaszoló. Nő vagyok. Durva mi? Igen, sok baromság le tud játszódni egy nő fejében, de ez tényleg gáz, amit te csinálsz. Jó, ez a te értékrended. Nekem a pisi-kaki szex undorító, de nem riadnék vissza egy hármas szextől. Csoportszex viszont számomra nem vonzó. És képzeld, mert így gondolkodom, még szerelmes vagyok! Jó pár éve ugyanazzal az egy férfival van csak kapcsolatom, akinek anno az első csókomat és a szüzességemet is adtam.

A te esetedben abba kéne hagyni az agyalást ilyen semmiségéken. Örülj inkább neki, hogy érdeklődik az ízlésed iránt.

2012. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat ami azt illeti, en a csoportszexbe helytelenul beleertettem a harmast is bizony. En csak eggyel tudom elkepzelni. Es pedig vele. Es most oszinten, nem sertesbol, mert itt ugy sem tudja ki ki. Megtetted, vagy csak fantazialtal rola?
2012. nov. 29. 16:40
 10/15 A kérdező kommentje:
Amiket te irtal, mind igaz. Es koszi. De azert kerdeztem, mert o allitolag meg is tette. 3ast.....es ez kulon kiborit. Halszodjon barmilyen abszurdnak. OO mondta el nekem, persze.
2012. nov. 29. 16:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!