Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar valamit ez a srác tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit ez a srác tőlem? Mert én nem tudom eldönteni!

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje levelezek egy sráccal, a rohanó hétköznapokban előfordult hogy jövet- menet jó párszor össze futottunk, találkoztunk beszélgettünk is picit, ez mellett tulajdonképpen napi szintűvé váltak a levelezéseink. A beszélgetések alkalmával mindkettőnk felfigyelt ama tényre bizony sok bennünk a közös nagyon is értjük mit mond a másik, hasonló élményeket éltünk át, amiket leírunk gondolatokat vagy véleményt még csak kiegészíteni sem tudjuk semmivel annyira " egymás szájából vesszük ki a szavakat!". A beszélgetések alkalmával soha egyszer sem mondott, tett megjegyzést arra hogy aranyos vagyok vagy társai ( totális ellentéte az eddigi tapasztalataimnak!!)Nagyon sokszor nem tudom hova tenni a helyzetet, pláne amikor írta hogy lesz kosármeccse és ha van kedvem, időm akkor menjek el rá és nézzem meg őket... kicsit össze vagyok kavarodva mert a beszélgetéseink nagyon jók órákig tartanak, még sincs semmi utalás arra hogy bejönnék neki... nem tudom mit akar vagy egyáltalán ebből mi lehetséges???
2012. nov. 29. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki,a fiuk,nemigazán strapálják magukat potyára...Nem hiszem hogy csak haverkodni akar.lehet hogy csak bátortalan,ne mássz rá ,de bátorítsd kissé.
2012. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
semmi képp sem akarok rá mászni mert nem olyan habitusú lány vagyok. csak egyszerűen nem tudtam, tudom hova tenni mert tényleg nagyon jókat beszélgetünk de hogy számára ez mit jelent vagy mit akar egyszerűen nem tudom eldönteni!!
2012. nov. 29. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű lenne azt mondani hogy kérdezd meg tőle,de ez nem így megy!Egy kis finom bátorítás nem árt,finom érintés,karolás,kézfogás,nem fogja félreérteni,ha igen legalább tudod hova tedd!A többi jön magától!
2012. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!