Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket mi motivál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mi motivál egy párkapcsolatban? A partnerre ertem. Milyen pasival jönnétek össze, vagy ha most van is pasitok, milyen pasiert hagynatok ott tutira? Egyaránt külső, belső tulajdonságot. Kort is irhatnatok.25f

Figyelt kérdés
Szerintem hazudik aki azt allitja a kulso es a penz nem szamit?!
2012. nov. 30. 01:52
1 2
 1/11 Traune ***** válasza:
természetesen semmiért és senkiért nem hagyna ott és csalna meg a barátnőm!!! modnja ő :D és én vagyok olyan kedves és jószívű hogy hiszek neki :)
2012. nov. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szep dolog hinni, es megszebb reszelni...
2012. nov. 30. 02:02
 3/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem hazudik aki azt allitja a kulso es a penz nem szamit?!"



Szerinted ilyen sok hazug ember létezik? Szinted az összes szerelmes hazudik?

2012. nov. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerinted
2012. nov. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Külső: legyen ápolt,és ez látazódjon is rajta(tehát a bőrén,az illatán,az öltözetén,a haján,fogain,kezén,stb. no meg borotválkozzon :) Nem kérek ennél többet. Bár vannak,akik adnak magukra,mégis azt az érzést keltik,mint aki egy éve utcán él. Nem tudom,hogy csinálják.

Belső:nem nyomul,nem alkesz,nem cigizik,nem viselkedik gyerekesen ha velem van,nem kínálja magát tálcán/nyomul,mert utálom,ha második randin már meg akar b... hagyjuk. Van benne valamennyi műveltség,hogy lehessen vele beszélgetni mindenféléről. Ja,és nem játsza a nőcsábászt,vagy a macsót. Úgy is látom,amit látok.:))


Nekem valami ilyen egy jó pasi. :) Aztán a többit majd később.:D

2012. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: a pénz nekem tényleg nem számít. oké,kell egy alap,de nem kérek fölösleges puccparádét,mert gusztustalannak vélem,ha egy pasi eltart egy nőt. Legalábbis én elég kiszolgáltatottan és megalázóan érezném magam. :) Átlagos fizetés,amiből kijön néha egy-egy különleges vacsora vagy mozi vagy hasonló program,meg amivel ő egy személyben megvan. ennyi:)
2012. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A kulso tenyleg az amit z elozo koment leirt a belso szerintem az a fontos h kedves,torodo tipus legyen neha megoleljen vagy 1 nehez nap utan hozzabujhasak minden lanynak mas az izlese(ugymond minden lanynak masmien a hercege) penz hat na anyi bisztos h minden lany szereti az ajandekokat de most ne gyemant karkotore gondolj hanem neha 1 szal virag vagy maci (ami ilik arra a lanyra) 1 vacsi vagy mozi neha ha mar egyut laksz vele vagy 1ut alutatok kicsit koraban kelni es agybaregeli ettol a legtobb lany elolvad es boldoglesz.A macso gorenyeket csak a plazacicak szeretik bar teny h az nemart ha megtudod vedeni vagy olbeveni (neha esetleg meglehet fogni a kezet ha 1 ut vagytok valahol)nos a szex esetleg a k-k fognak 1 randi utan agybameni 1 endes lany csak azutan fekszik le a baratjaval miutan mar elert 1 bizonyos szintet a kapcsolatuk es ha erolteted akor elijeszted a nyomulast sem nagyon birjak.Hat roviden enyi :) sok sikert (ez az atlag de minden lanymas es mas szoval ovatosan :)
2012. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ne haragudj meg kedves 25 éves, de ebben a korban, aki ilyet mond, így áll a nőkhöz és magához a világhoz, annak az érzelmi intelligenciája elég alacsony.

Nem volt még barátnőd? Vagy úgy érzed, nem volt elég? Vagy mi a baj?

Azt tudom csak tanácsolni - ha egyáltalán ebben a korban még lehet ezen segíteni..szerintem csak lehet -, hogy olvass sokat(nem szkifire gondolok), nézz mélyreható filmeket, nézz körül a világban, tájékozódj, hogy egy kicsit is, de bölcsebb legyél.


De a kérdésre válaszolva!

Hogy mi motivál egy kapcsolatban?

Igazából ilyen kérdést még nem hallottam. Hirtelen az jutott eszembe, hogy mi más, mint a szerelem. Az iránta érzett szeretet és egyéb ilyen szép dolgok :)


Van szerelmem, és kiért hagynám el? Na ne vicceljünk már. Szerinted valaki, aki együtt van valakivel, az elhagyná a párját, ha jönne egy "jobb"? Biztos van olyan nő és férfi is, aki csak teng-leng egy kapcsolatban,és rögtön lép, mikor jön egy másik, de az a kapcsolat nem szerelem, csak kellék. Érti?


Külső, belső tulajdonság?

Hát, én például veled nem jönnék össze. Sokszor elég egy-két mondat is ahhoz, hogy az ember el tudja dönteni, hogy akar-e a másiktól valamit, vagy sem. Ez a kérdés már önmagában annyira rossz, hogy a gondolkodásodat teljes mértékben tükrözi, és én teljesen más vagyok.


A kisbetűs rész aranyos.


A külső számít? Mindenkinek. Viszont mindenkinek más tetszik. Kapisgálod? Biztos láttál már az utcán csúnya párokat. Vagy cask azt, hogy az egyik volt csúnya. Szerinted ők nem a külső alapján döntöttek első ránézésre? Dehogynem. Hiába neked csúnya valaki, az másnak maga lesz a szépség.


Például nekem egy gyönyörű férfi a párom. A barátnőimnek nem tetszik. Nekem meg iszonyat. Az én mércém szerint ő szép. Így tudok hozzá vonzódni, így tudok hozzáérni szexuálisan is. Mert, ha nem tetszene külsőre, akkor hogy is lenne ez a vonzódás dolog?


A pénz számít? Persze. Senki nem akar a híd alatt randevúzni mindig. Néha lehet moziba is járni, egyszer-kétszer elmenni vacsorázni, kis meglepetések mindkettőnk részéről és ilyenek. Ehhez mennyi pénz kell? Nem kell az, hogy te több százezret vigyél haza és elvidd hávájra. Érti?


A páromat egyébként társkeresőn ismertem meg. A kis homályos képe alapján alig láttam, de mondjuk szimpi volt. Én írtam rá, mert mondom miért ne. Olyan levelet írt vissza, hogy egyből látni akartam. Ennek majdnem egy éve, és jövőre összeházasodunk. Remélem levetted a lényeget.

2012. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi a melyrehato elemzeseket a rendes valaszadoknak. Mas reszrol koszi, hogy ismet elkezdtetek definialni engem meg az erzelmi intelligenciamat. Ennek az oldalnak az a hatranya, hogy arctalanul, nevtelenul barmit es barkinek odadzurhatunk, mikozben lovesunk sincs, valojaban ki a masik es miert tesz fel egy kerdest. Ha belegondolsz, epp csak egy tiszteletteljes valaszt szeretnel, persze ez egyaltalan nem azt jelenti, hogy egyet kell erteni, sot egyaltalan nem kell, de attol meg megmaradhat a valasz szemelyeskedes nelkul. Utolso, a szived joga, hogy velem nem jonnel ossze, mondod ezt e kerdesem miatt, de nem tudhatod, milyen melyerzesu ember is vagyok, s fiatal korom ellenere mennyi rosszat megeltem mar, amit sokan csak tavolrol ismernek. Megsem adtam fel soha. Nezzuk csak meg, me¨nnyi olyan ember van itt is, aki az eetben mashol megelt nehehsegei miatt is a valaszadasban pocskondiazva adja le a feszultseget? Hany olyan no van itt, akik valaszadasukban ereztetik azt, hogy ˝ezt csak en gondolom igy˝ vagy ˝amennyiben igy ertetted a kerdest˝...ehelyett sokan csak itelkeznek, mert nem ertenek egyet, a valosagban meg lehet, hogy teljesen mas kepet kapnank a masikrol. Lehet, hogy azt mondanank: a jo eletbe, van egyfajta gondolkodasa. Nem ez a hozzaallasom, semmi indulat nem volt a kerdesben, csak kisarkitva tettem fel. Epp csak ez tortent. :-) Itelkezni mindig konnyu, akarni megismerni egy eletfeladatnak is nehez.
2012. nov. 30. 11:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesirasi hibakert es ekezetnelkulisegert, de mobilrol vagyok, erintos...
2012. nov. 30. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!