Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányozhat valaki örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányozhat valaki örökké?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy úgy érzed összetartozol az illetővel,de nem vagytok együtt vagy nem is voltatok? esetleg mindkettőtök így érzi? Mit gondoltok az iylenek előbb-utóbb egymásra találnak? vagy örök vágyakozás marad csak meg?
2012. nov. 30. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik plátói szerelemnek. Vagy ideálnak.
2012. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ugyanigy érzek sajnos
2012. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem jártok egy helyre, nemigen találtok egymásra.


bár volt 1 csaj, akivel egyszer találkoztam, minden szép volt, azóta sokat jár a fejemben, de elég messze lakik meg minden.


volt már hogy összefutottunk pl egy buliban, amit teljesen más városban volt, meg ilyenek.

2012. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 marcsyka20 válasza:
Lassan 3ève hiányzik az akit elhagytam (èn hülye)!! 5èvig voltunk együtt. Szoval engem is izgat ez a kérdès!
2012. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen van ilyen, és remélem,hogy egymásra találnak
2012. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!