Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtök megölelne más fiúkat?

Figyelt kérdés

Mondjuk sok fiú barátja van a lánynak,kedveli őket és meg szokta őket ölelni néha.

Ez zavarna titeket?


2012. dec. 1. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Naná, engem ölelgessen ne mást.
2012. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna.
2012. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kicsit lehet...
2012. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
na be is ba-szna.
2012. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna. Az a fő, hogy engem szeressen :)
2012. dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még szép h zavarna.....nem lenne sokáig a nőm aki így nyomná
2012. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem ezt a sok "naná, hogy zavarva" típusú hozzászólást.Igaz én lány vagyok, de nem zavart volna, ha a volt barátom(most csak őt tudom példának felhozni) megölelte volna a lány barátait. Szerencsére őt viszont nem zavarta, hogy több a fiú barátom(akik többségének még tetszettem is), akikkel öleléssel vagy puszival köszöntünk. Sosem volt féltékeny és el is magyarázta, hogy miért: őt nem zavarta, hogy sok fiúval voltam jóban(mint barát) mert én mégis őt választottam és ezért nem is volt sosem féltékeny.:)

Tudom kicsit eltértem az eredeti kérdéstől, de szerintem annyira nem írtam hasztalanságot.:)

2012. dec. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Én meg a "teljesen normális" hozzáállást nem értem.....De felőlem mindenki csinálja úgy, ahogy akarja, az ölelés/ölbeülés/puszi (kivéve köszönésnél)/csók intim dolog, amivel egy embert tüntetek ki....Sokkal jobban örül a bnőm annak ha megölelem, ha tudja, hogy csak ővele teszem ezt....ha mindenkit ölelgetek, akkor abban nincs semmi privát, amiért különlegesnek érezné magát a barátnőm....



Aztán persze tudom h a mai tizenévesek egyre elcseszettebbek, és már lassan sem a csók, sem az orális szex nem számít megcsalásnak....épp ezért nem ismerkedem egy bizonyos korhatár alatt....sajnálom emberek, ez van, jöhet a mínusz, de a fiatal generációk egyre fogyatékosabbak....aztán meg csodálkoznak miért nem működnek a kapcsolataik.....ennyi

2012. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem előttem csinálja előfordulhat xd
2012. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!