Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl bulizós vagyok és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl bulizós vagyok és ez zavarja a barátnőmet de akkor miért jött össze velem?

Figyelt kérdés

Imádok középpontban lenni és megteszek érte mindent hogy mások is jól szórakozzanak. Néha tényleg nagyon felpörgök ás túlzásba viszem az egészet de olyankor nem tudok leállni és vetkőzésig fajulnak a dolgok. Minden hétvégén meg vagyok hívva valamilyen buliba amit nem utasítok vissza. Ma is mennék de a barátnőm már napok óta cirkuszol hogy miért kell nekem állandóan ezt csinálni meg hogy vele nem is vagyok stb. egész héten/hétvégén vele vagyok meg hogyha hívnak akkor viszem őt is ha van kedve és kettesben is elmegyünk valahová gyakran. Én szeretek így élni és nem akarok megváltozni. Szeretem őt is de gyakran megkérdezem magamtól hogy akkor miért jött össze velem. Mielőtt összejöttünk akkor is tudta mert ilyen vagyok már iskolás korom óta. Mit csináljak?

22/F


2012. dec. 1. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj, nekem is van ilyen hangulatember barátom, bár még iskolába jár :DD

Az ő barátnője addig hisztizett, hogy a végén szakítottak, bár tényleg én sem értem, hogy miért jönnek össze olyan emberekkel akik nem annyira bulizósak...mindegy, érezd jól magad, ha a barátnőd ezt nem tudja elviselni akkor előbb vagy utóbb úgyis vége lesz a kapcsolatnak :/

2012. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha felnőttél akkor elég ha komoly kapcsolatod lesz most még nem kell az neked!
2012. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt már. Majdnem 4 évig voltunk együtt de más miatt szakítottunk.
2012. dec. 1. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
És te miért nem szakítasz vele? Keress egy bulizósabbat.
2012. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azert jott ossze veled mert remenykedett abban, hogy ha zete akkor a vetkozos bulik helyett inkabb majd vele bujsz ossze keso estenkent..ami egyebkent igy normalis egy jol mukodo parkapcsolatban..ovodas vagy
2012. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért jött ösze veled, mert tetszettél neki/szerelmes volt beléd, és inkább vállalta, hogy ilyen a természeted, minthogy ne legyél neki. Csak ugye, idővel még a szerelmet is kikezdik a különbségek, és ha az egyik mereven tesz a másikra - mert az, hogy te nem is szeretnél alkalmazkodni a másikhoz, lesz*rás. Neked fontosabb a buli, meg mások imádata, mint a barátnődé, és amíg együtt vagytok, végig bántani fogod ezzel. Egy nő igenis igényli, hogy néha összebújjatok hétvégente, de ő csak azt látja ebből a helyzetből, hogy a barátja képtelen időnként lemondani valamiről miatta.


Tudod, a szerelemnek épp az a lényege, hogy az adott személy fontosabb lesz mindenkinél és mindennél. Még a buliknál is. Nem kell lemondani a nyüzsgésről, de minimum alkalmazkodni, ahogy a kapcsolatokban szokás.

2012. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!