Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nagy baj? Nálam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nagy baj? Nálam a pasi 25 éves kor körül kezdődik (én 19 vagyok)!

Figyelt kérdés
Nincs apakomplexuson sem semmi ilyesmi!De valami miatt az idősebb férfiakhoz vonzódom és ez fordítva is igaz.Viszont a max. az 10-12 év ,amit még elfogadhatónak tartok,mint korkülönbség!Annál többet már nem!
2012. dec. 1. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ok. tudomásul vettük. mi a kérdés?
2012. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó! :)
2012. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
"Ennyire nagy baj?'
2012. dec. 1. 22:12
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne? Mondjuk a korosztályodban lévő srácoknak biztosan nem esik jól hogy semmi esélyük nálad, de engem (mivel az a korosztály vagyok akit már pasinak gondolsz) nem zavar.
2012. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 ekeke ***** válasza:
Valami olyasmi, hogy FÉRFIT keresel és nem pasikát. Jó ezt tudatosítani magadban. Ellenben rossz hír az, hogy nem igazán függ az életkortól az érettség. Tehát nem fogsz esélyt adni amúgy egészen érett, de mégis fiatal fiúnak. Vagy ha nem, akkor keresd meg magadban, mi tetszik bennük:) nemhogy nem baj, hanem természetes, hogy nem gyerekekhez vonzódsz.
2012. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert a legtöbben hátsó szándékot látnak mögötte...
2012. dec. 1. 22:21
 7/18 A kérdező kommentje:
"egészen érett, de mégis fiatal fiú' Ekeke,ilyet nem látok a környezetemben!
2012. dec. 1. 22:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Tegyük fel ha én már elmúltam 25 akkor az jó? :D
2012. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tegyük fel,h ezt most nem tudom így megválaszolni! :D Sok minden kell ,ahhoz még,h lássak is az illetőben vmit! De az idősebb férfiakban látom a biztonságot stb.
2012. dec. 1. 22:28
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam igazán komolyan. :)
2012. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!