Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Katonákkal vagy olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katonákkal vagy olyanokkal akik katonák akarnak lenni hol tudok megismerkedni? Egy lány

Figyelt kérdés
Elég nagyot csalódtam valakiben, és most szeretnék összejönni egy NORMÁLIS fiúval, aki nem csak kihasznál...

2012. dec. 2. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy a katona nem használna ki? Az egyik bnőm volt barátja katona mégis fűvel fával csalta a bnőmet. Tehát az sem igaz hogy minden katona tisztességes, ne tévesszen meg a hivatása.
2012. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én katona szeretnék lenni de az még olyan messze van..

Amúgy meg normális vagyok,viszont testalkatra már egyeseknek túl izmos,arcra meg nem vagyok jóképű.Nem lennék az eseted:D

16/F

2012. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj istenem, legalább nézz már meg pár videót a katonaéletről. Nem, nem a harctéri történésekről, hanem hogy milyenek ők a laktanyában.


Egyébként meg inkább az emberismereted fejleszd, mert mindenhol van normális és szemétláda pasi is.

2012. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
A katonák nem jó pasik! A TEK-esek, na azok aztán jók.
2012. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Drága Szívem!!Te picit buta vagy!Egy katona feleségnek/barátnőnek nagyon nehéz...Alig tud veled lenni a párod,és eszméletlen erősnek kell lenni!Szerintem de álomvilágban élsz.Nekem a párom katona,imádom,de nagyon sokszor nehéz!!!Jah és mellesleg a legtöbb katona ha nem talál normális kitartó csajt,aki hűséges,csak alkalmi partnert keres.Szal jól gondold meg!
2012. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!