Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit szólnátok ahoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok ahoz, ha példálul a barátnőtöknek görbe lenne a háta, vagy esetleg hiányozna az egyik karaj. Szóval ha lenne valami testi fogyatékossága?

Figyelt kérdés

#testi_fogyatékosság
2012. dec. 2. 13:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, a karaj helyett karja. XD
2012. dec. 2. 13:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben voltak egy ilyen párok. A lánynak hiányzott a fél karja, de volt barátja, nagyon jól megvoltak. Srácot is ismerek, akinek születési rendellenesség miatt nem nőtt ki az egyik karja. Nincs vele se semmi gáz a világon, nagyon jófej, mindig jókat szoktam vele röhögni, neki se volt sose baja a csajozással, tudom, hogy sok barátnője volt már!
2012. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem zavarna
2012. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
egyik karja azér legyen hogy tudja mivel kiverni.
2012. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Na akkor kezdjük meg a napi álszenteskedést:)

Dehogy zavarna, sőt nálam kitétel, h legyen valami testi fogyatékossága, sőt ha munkanélküli, az lenne az igazi!

Volt is már ilyen barátom, nem volt se keze, se lába, sőt a farka is csak 2 centi volt, mégis imádtam!

Főleg mikor farsangkor felvett egy teknőspáncélt és teknősnek öltözött!

2012. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, voltál te már igazán szerelmes? Nem hiszem. Majd ha egyszer megtapasztalod, milyen ez, az sem fog érdekelni, ha a párodnak 3 füle nő vagy akár hirtelen úgy lerokkan, hogy tolószékbe kényszerül. Az igazi szerelem ugyanis a másik ember lényének szeretetéről és a hibáinak feltétel nélküli elfogadásáról szól. Sajnálatos, hogy eddig még nem élhetted át ezt.
2012. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi, de én undorodnék, félnék az ilyen nőtől. Tudom nem tehet róla, igy született, blablabla... De akkor se kellene páromnak, még ha ketten lennénk a földön.

Haverként elfogadnám, sőt gondoskodnék róla, segíteném amibe tudnám.

2012. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem szolnék hozzá semmit, mert nem lenne a barátnőm. Tehát a kérdés is okafogyott volna.
2012. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyetértek, hogy alapesetben az ember nem ilyet képzel el párjául, hiszen ez egy ősi ösztön, hogy genetikailag minél "sikeresebb" párt találjuk tetszetősnek. Viszont ha a szerelem betalál, akkor az ész megáll. Ha valakibe beleszerelmesedsz, az olyan irányába is megtörténhet, akinek adott esetben nincsen karja. Ha pedig szerelmes vagy, nem fog érdekelni ez a hiba. Így értettem.
2012. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!