Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a nyílt kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nyílt kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
...És arról, ha egy nyílt kapcsolatban az egyik fél (x) kavar egy másik emberrel (z), és a pár másik fele (y) ezért szakítani akar? (Magyarul x és y nyílt kapcsolatban élnek, de x kavar z-vel, ezért y bekattan.) Jogos? Másrészt, ti élnétek valakivel nyílt kapcsolatban?
2009. aug. 18. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy hülyeség.
2009. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nyílt kapcsolat szerintem a férfi és nő közt kialakuló érzemi kapcsolat és kölcsönös tisztelet sárba tiprása, undorító és szánalmas dolog...

21/L

2009. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát te jó nagy hülye vagy:)
2009. aug. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sokan szerint hülyeség ,de leginkább kortól is függ pl.:15-18-ig még elis fogathato majd késöbbiekben már érdekes mivel így nem fog magának senkit találni.De amíg fiatal vagy így jobban "kiélheted" magad mint idösebb korodban.Szerintem ,ha mind a 2félnek megfelelő akkor nyugottan csinálják.A zavaró h a csajról azt hiszik k**va emiatt.


..csaj vagyok és mértékkel kavarok ..szval sex nem. 8:

2009. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!