Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! Megérdemel szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Megérdemel szerintetek még 1 esélyt? Totál tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon szerelmes vagyok, és nagyon sokat szenvedek miatta. Sajnálatos módon a legrosszabb tulajdonságom, hogy nagyon naiv vagyok. Már vagy 1 éve bele voltam zúgva a srácba, amikor végtére észrevette. Elég bátortalan vagyok, és visszahúzódó, ezért nagyon boldog voltam. Azt mondta szeret. Sokat jelentett nekem ez az kis szócska. Tudta jól, hogy nekem ő az első barátom. Mégis nagyon nyomatta a szexet, én pedig mondtam neki, hogy nem állok készen rá, csak legyen türelmes. Ő azonban szakított velem. Nagyon rosszul éreztem magam, rengeteget sírtam, és még mindig szerettem. Látványosan más csajokat kezdett magának keresni helyettem, akik eléggé hasonlítottak rám (ezt nem én mondtam, hanem a barátaink) Még mindig szeretem. A napokban újra érdeklődik. Nagyon féltékeny minden srácra, mindenkit elüldöz mellőlem. Tegnap egy buliban odajött hozzám azt mondta nekem tud elfelejteni, és nagyon szeret, majd megcsókolt. Én meg visszacsókoltam, mert nem tudtam ellenállni :( És most nem tudom mit csináljak. Az agyam teljesen mást mond, mint a szívem, félek megint csak ki akar használni. Szerintetek adjak neki 1 esélyt?


2012. dec. 2. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én nem adnék

de te tuti fogsz, és az olyan válaszokat várod, hogy igen, megérdemel még egyet

de szerintem nem

2012. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én tanácsot várok, mert nem tudok dönteni.
2012. dec. 2. 18:14
 3/11 anonim válasza:
Ne adj, újra csak arra menne, hogy meghúzon. Ha tényleg szeretett volna nem dobot volna el ezért.
2012. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát ha igent is mondassz, előtte még szivasd (bocs a kifejezésért)

egyébként akkor megint ugyan ott leszel ahol a elején és mégjobban összetörsz

ha tényleg úgy van ahogy mondja, akkor harcoljon érted!!

2012. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem szerelem, hogy ha van szex akkor veled vagyok, ha nincs akkor mással. Ez alapján mit gondolsz?
2012. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nyomorék szexmániás pasi. Hagyd a francba
2012. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kihivás vagy számára, h veled még nem feküdt le. De semmi több.

Igazából még Ő se tudja ezt.

2012. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyivel éreznéd magad jobban, ha visszafogadnád, aztán -miután egypárszor megvoltál neki- röhögve újra kidob téged? Ne adj neki esélyt, mert nagyon megbánod.
2012. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

adj neki egyet h ilyen naív vagy, azt ha megdugott és lelépett jöhetsz ide sírni és alázkodni hogy sz összes pasi egy roha.dék!


Nyugi a többség már ezeken csak egy jót nevet.

2012. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" Ez egy nyomorék szexmániás pasi. Hagyd a francba"

De a csaj sem százas, az is biztos! Egy igazi HP!

2012. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!