Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel régen majdnem összejöttünk de kiderült hogy ugy talalkozgattunk hogy van pasija. Itt kisse ossze is vesztunk majd kesobb letisztazodott az ugy. Azt mondta a kapcsolata ramatyul alllt es dobadta volna a sracot miattam mert engem tudott volna szeretni. Elegfuran viselkedett es igy jottem ra hogy valami nem stimmel. Most ujra kezdtuk de megin azt latom h valami van a hatterben. Mikor reggel elmennek erte neki mindig van kifogasa vagy valami. Az erzeseirol vagy barmit kettonkel kapcsolatba nem akar elmondani nekem. O kerdez es h en mit erzek es mit gondolok illetve mik a celjaim de o nem mond semmit ha en visszakerdezek. Es megin erekelek olyat mintha dolgok lennenek a hatterben. Ezen kivul eleg jol elvagyunk rengeteget beszelunk az interneten viszont keveset talalkozunk mert mindig kozbejon valami.

2012. dec. 4. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te vagy neki az egyetlen.
2012. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ettol tartok enis. koszonom!
2012. dec. 4. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is,van még több srác rajtad kívül akivel kavar...
2012. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
így van te csak beálltál a sorba
2012. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat akkor ugynezki kikell alljak:)
2012. dec. 4. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is van más. Valószínűleg csak tartaléknak tart :(
2012. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezzel szemballitottam es azt mondta nincsen mas neki.
2012. dec. 4. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányként válaszolok. Kicsit hasonló történt velem is. Szerintem lepd meg egy reggel... menj érte, aztán meg, mikr megjelenik, mondd neki, hogy csak szerettél volna neki egy kellemes reggelt szerezni. Esetleg vigyél neki egy kávét, hogy hitelesebbnek tűnj :p Lehet, h kiderülne valami erről az egész katyvaszról, amit ő kavar. Elvileg a lányok szeretik a meglepetéseket... vagyis na. Engem például elvarázsolna egy olyan illető részéről, aki érdekel.
2012. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megbeszéltem vele a dolgot és már 2nap alatt javult a helyzet. Remelem a jövőben is igy marad
2012. dec. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!