Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejönnek az alacsony lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek az alacsony lányok?

Figyelt kérdés
és ők mettől számítanak alacsonynak. + husiság bejön ezzel együtt.
2012. dec. 4. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon!!!
2012. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindegy, hogy alacsony, vagy magas. a lényeg az, hogy arányos legyen. tehát ne legyen olyan alacsony, mint amilyen széles!
2012. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy be :) a méret nem igazán számít, mert én se vagyok valami magas, a husiság meg még szép :D "Csak a kutyák játszanak a csontokkal" :D
2012. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csefy megmondta az igazit! Alacsonyak közt is van szép, nekem speciel a kövérek nem tetszenek.
2012. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 El Greco ***** válasza:

Ha alacsony,akkor a husiság nem.

Nekem 165 alatt alacsony,de ha soványabb,akkor bejön.

2012. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom akik nem szeretnék hogy kopjon a barátnőjük térde azoknak bejönnek az alacsonyabb lányok
2012. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thom12 ***** válasza:

Nekem nagyon!

Én 165cm vagyok, és magányos!

Igen, imádom a husi-musit is! :)

Írhatsz...

2012. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Husi ne legyen, de cuki kis pici igen :D
2012. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te is valami magas pasira vágysz, úgyhogy csak annyit mondhatok, sok magas fiú jár alacsony lányokkal, épp valamelyik nap láttam egy ilyen párt, sajnos én alacsony fiúként még azu alacsony lányoknak sem kellek, de ez az én bajom.
2012. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!