Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pofon belefér?

Figyelt kérdés

Mindenki véleméynére kíváncsi lennék.

Egy kapcsolatban szerintetek van e olyan indok, tud e olyat elkövetni a párunk,hogy elcsattanjon egy pofon? Ha igen akkor mik lehetnek azok a dolgok, tettek ami miatt elnézhető ez a fajta fizikai reakció?! Akinek vannak ezzel kapcsolatban történeti írják le nyugodtan.

Kiemelném,hogy nem arról beszélek,hogy kiszerint fogadható el,hogy agyon verjenek vagy rendszeresen bántalmazzanak mondjuk egy nőt...mivel a kettő azért nem egy szinten mozog.


2012. dec. 6. 13:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban amikor egy nő megérdemelne egy pofont, a pofon helyett ott kell hagyni. Mert sok esetben van olyan indok, másik idegesítése,állandó indokolatlan féltékenykedés, megcsalás, hazudozások, ..nem kell fizikailag bántana senkit, ott kell hagyni az ilyet.
2012. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem, ha olyant követ el amit nem bocsátanék meg neki ,otthagynám!
2012. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nem fér bele

Ha olyat követ el, akkor sem ez a megoldás

2012. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Nők,sose menjetek bele olyan helyzetbe,hogy azért kaptam mert megérdemeltem!Ilyen nincs! Egyébként férfi vagyok.
2012. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném leszögezni hogy én nő vagyok

Alapból én úgy gondolom hogy nem szabad megütni sem nőt, sem pasit, sem gyereket.


DE hallottam már olyan sztorit hogy én magam ütöttem volna meg a csajt a pasi helyében

pl megcsalta a párját és röhögve elé állt vele és még meg is alázta olyan szinten lelkileg hogy a pasi évekig nem heverte ki..és ott viszont elcsattant egy pofon amit meg is értek

Szóval pszichikailag van az az ingerküszöb, az a pont amikor annyira megalázod a másikat hogy nem tudja visszafogni magát, de ez az ingerküszöb mindenkinél más és más.

2012. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egyszer egy lány teljesen bepörgött, akivel jártam. Gyanúsítgatott, hogy hol jártam, kivel. Hiába válaszoltam, nem jutott el hozzá, egyszerűen csak hajtogatta a kérdéseit kiakadva. Akkor elkezdtem érezni, hogy most akkor bizony egy pofon fogja elmagyarázni a dolgokat helyettem. Végül nem tettem meg, de megbántam, hogy nem. Abban a pillanatban annak ez lett volna a helyes megoldása, mert a lány elvesztette a józanságát, teljesen el volt szállva a féltékenységtől.
2012. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem fér bele. Amúgy is, az első után jön a második.
2012. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egy csomó olyan szituáció van, amiben el tudom képzelni, hogy elcsattan egy pofon bármelyik fél részéről legyen is. Viszont ahol ezt látják megoldásnak, az nem működő kapcsolat. Akkor már inkább faképnél kell hagyni a másikat. Az én értékrendemben nem fogadható el egy pofon sem.
2012. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 ASOT ***** válasza:

Nem, pofon az nem fér bele. sose ütnék meg egy nőt.

Egyszer régebben, volt egy barátnőm aki 1x rettenetes patáriát csapott valami apró dolog miatt, és voltam én minden, de fogtam egy egy vödröt tele engedtem langyos vízzel majd visszamentem és az egészet ráöntöttem, majd volt 1 perc néma csend aztán az már más kérdés h utána szex lett a vége..

2012. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Traune ***** válasza:
22%
a nem fér bele mert első után jön a második kommentelőnek üzenem hogy lehet nem fér bele de volt olyan kapcsolatom ahol megmondtam a csajnak hogy xy dolog lesz pofon fog csattanni, figyelmeztettem tudta jól. megtörtént eljátszotta a bizalmam satöbbi minden és csatt. nem volt második, megmondtam miért fogja kapni, nem másért... ennyi... nem feltétlen jön több is ha volt 1. ez a nők hülye tévhite...
2012. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!