Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem igénylik már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem igénylik már a fiatal nők (~20) a romantikát?

Figyelt kérdés

Itt vagyok huszonévesen, legszebb éveimnek kellene lenniük, gondom nincs semmire, egészséges vagyok, van egy jó perspektívám az életre. De... párkapcsolati szempontból egy tragédia az életem.

Lehetséges, hogy rossz helyen keresek, vagy egyszerűen mindig melléfogok, de képtelen vagyok olyan lányt találni, aki úgy szeretne mint amennyire én tudom szeretni őt. Eleinte még el vannak olvadva és örülnek hogy ekkora szívvel szeretem őket, de később mégis elhagynak. Legtöbben azt mondják, meg vannak ijedve, nem mernek tartósan benne maradni egy ilyen kapcsolatban. Aztán van aki még csak az indokot sem mondja el.

De miért van az, hogy nem akarják elfogadni a szeretet? Ekkora baj, hogy szépen beszélek velük, hogy udvarias vagyok, hogy figyelmes vagyok, hogy már a találkozás előtt azon gondolkozom, vajon mennyire fáradt és vegyek-e neki valami apróságot? Miért baj ez? Még csak unalmasnak sem gondolom magam, bármiről tudok beszélgetni. Se csúnya nem vagyok, nincsenek csajozási gondjaim.

De miért látom azt, hogy azok akik úgy beszélnek egymással mint sokan a kutyájukkal, együtt vannak évekig, én meg pár hét, pár hónap után lapátra kerülök, mert megijednek. Ennyire nincs szükség tényleg arra, hogy normálisan, kulturáltan bánjunk egymással? Vagy ennyire érzéketlenül szállnak be sokan egy kapcsolatba? Én nem is értem akkor minek akar velem járni valaki, ha igazából nem is szeret. Nekem sosem volt még olyan barátnőm, akitől úgy kérdeztem meg hogy együtt vagyunk-e, hogy nem szerettem. Ezért vannak a randik, hogy ez mind kiderüljön. Ekkora baj lenne, ha tudok, tudunk szeretni? Mert sajnos nem csak én állok szemben ezzel a problémával.

Elkeserítő számomra nagyon és hiába bármi más siker az életben, ha emiatt belül boldogtalanul telnek el a napok.


(Nem általánosítani szeretnék, ne értsetek félre, de eddig ez a szomorú tapasztalatom. És bocs ha hosszú lett.)


2012. dec. 7. 03:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az érzelmesség és az érzelgősség nem ugyanaz. Ez utóbbitól valóban menekülni szoktak.
2012. dec. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiú, mint te természetileg tetszene. De én egy egészen más fajta pasitípushoz vonzódom, akik kifelé inkább elrettentésnek jók. Sajnos sokunkban él ez a hülyeség, hogy szeretjük a "rossz" kategóriába sorolható pasikat. Nem tudom miért. Ez egy nagy probléma sok nőnél, nem csak nálam. Volt hogy megjártam velük, volt, hogy sokáig együtt voltunk. De mivel senki sem egyforma, tuti találsz olyan nőt, aki illik hozzád, bármilyen nehéz is elhinni. Nekem is az volt anno. Sok sikert a kereséshez!
2012. dec. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Az jön le az írásodból,hogy többre tartod a lányokat mint saját magadat. Minek veszel neki akármit is, amíg nem olyan stabil a kapcsolat? Márpedig a leírásod alapján ezidáig nem volt stabil. Ezzel csak azt bizonyítod, hogy önmagadban értéktelen vagy és meg kell vásárolnod a szeretetét. Szerinted ez mennyire vonzó? Ne legyél erőltetetten udvarias, úgy beszélj velük ahogy kedved van hozzá. mert így nem magadat adod. Nem vállalod fel a szexualitásodat. Férfi vagy (állítólag) és nem a szolgálójuk. Én megértem a lányokat ha ez nem vonzó. 24F
2012. dec. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Tényleg. A nők csak filmekben szeretik a romantikát, a valóságban kifejezetten taszítja őket.
2012. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én is elég érzelmes vagyok. Talán jobban is mint te, csak én ezt ravaszabbul csinálom a csajozásban. Hiába szeretek teljes szívemből egy lányt, amíg nem jöttünk össze, eszem ágában sincs kimutatni. Inkább felveszek egy rossz álarcot, és eljátszom a bunkót, eleinte még nehezen ment, de most már szinte mindig ekkora tapló vagyok. És akár hiszed akár nem sokkal jobban tapadnak rám a csajok. Aztán ha már eléggé a bizalmamba fogadtam, akkor kimutatom neki a valódi énemet, az érzelmeimet, ő meg azt fogja hinni, h ő "szelidített meg" és ez az érzés valahol tudat alatt minden nőben benne van...És ez a stílus nem azért van, hogy én nem merem vállalni önmagam, csak megválogatom azokat az embereket, akiknek ezt érdemes megmutatni.
2012. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
3: Egy kis tábla finom csoki egy hosszú nap után, mikor tudom hogy elfáradt és nem evett, szerintem igazán belefér, ennyit talán vehetek neki akár már az első napon is. Szerintem ez a figyelmesség.
2012. dec. 7. 08:29
 7/28 anonim ***** válasza:

Bárcsak találkoznék egy ilyen sráccal mint te :)

aki érdekelne az vagy több száz kilóméterre van tőlem,vagy csak futókapcsolatokra vágynak :/

2012. dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha ezt csinálod, ki fog használni a csaj.
2012. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerinted figyelmesség, sőt lehet, hogy valóban az, de attól még ennek van egy nem jó mögöttes üzenete: hogy neked bizonyítanod kell neki.Ezzel azt sugallod neki, hogy kevés vagy, hogy kell neki valamit magadon kívül is nyújtani, és most nem arról van szó hogy 100 forintos dolog vagy 100 000 forintos. Nem tudom érted-e miről beszélek. Márpedig nem kell bizonyítanod semmit !! Miért kellene? Bizonyítson ő. De te dolgod, ahogy jól esik:) 24F
2012. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9: Nem hiszem, hogy az lenne a fő probléma, hogy 'veszek'-e valamit. A kedvedért kipróbálom, hogy ha sütök süteményt azzal másképp működik-e (igen, tudok sütni-főzni, meg kellett tanulni).
2012. dec. 7. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!