Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen parfümöt vegyek barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen parfümöt vegyek barátnőmnek Karácsonyra? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Valami téli illatot és max 10 12 ezer ft ig
2012. dec. 7. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

;)

2012. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 éves :)
2012. dec. 7. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem mondtad!


[link]

2012. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ez milyen? téli? mert megrendelném
2012. dec. 7. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Téli?

Komám, én már ehhez nem értek!

Minden Nő más, puhatold ki melyen illatokat kedvel, barátnőktől, anyukától, testvértől, ...

Rá tudsz keresni neten, ajánlom a pick pack pontra történő vásárlást, legolcsóbb. Vagy néz ki valami akciót, de vigyázz, Nem Úr aki nem herdál! ;)

[link]

2012. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Parfümöt ne vegyél senkinek anélkül, hogy ismernéd a pontos elképzelését. Nekem is vannak több tízezres parfümjeim (Dior, Calvin Klein..stb, tehát komoly márkák) amiket nem szeretek használni, mert látatlanban vették. Hiába fullos illatok, nem tetszenek. Ez a legnagyobb ajándékozási hiba, amit el lehet követni.
2012. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmiképp se rendelj csak úgy találomra neten... menj el boltba és szagold meg! Lesznek kedves eladó lányok, őket kérdezgetheted, hogy 15 évesek mit szoktak venni, illetve elmondod a barátnőd stílusát és tudni fognak ajánlani 4-5 parfümöt... Mert hát nem mindegy, h kissé visszahúzódóbb, romantikus alkat, vagy olyan partyzos fajta, esetleg sportos fiús aki rühelli a női illatokat :D
2012. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy parfüm nem is igazi meglepetés.

Mint írták, ha nem tetszik neki, nem fogja használni, azt veszed amit szeret, az valószínű van is, vagy lesz is neki, tehát nem örül annyira majd, se így, se úgy...

Gondolkozz máson is! ;)

2012. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt kivágsz 10ezerFt-t az ablakon, tudd meg, hogy milyen illatokat szeret, esetleg van-e olyan, amire kifejezetten vágyik (legjobb barátnő, anyu, tesó tudhatja). Vagy ha már ott tartasz, van-e bármi más, ami szíve vágya.

Én is kaptam már kéretlenül parfümöt, nagyon elegáns, nagyon drága, nagyon nem tetszik. Pl. nem rosszak a téli illatok, de az Yves Rocher organa illatú parfüméért odaadnám a fél karom (meg a nem létező szüzességem ;))

Egyébként meg tényleg, emeld fel a hátsód és menj el a boltba szaglászni, ha már mindenképpen parfümöt szeretnél neki venni. Az a minimum, hogy olyat vegyél, amit te is szívesen éreznél rajta, nem?

2012. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dede már vettem Avril Lavignét :)
2012. dec. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!