Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Test, szem, arc, haj stb...
2012. dec. 7. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
sötét típus, gyúrós
2012. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tök mind 1 hogy nekem milyen fiúk tetszenek.. ha ők engem nem fogadnak el...

de egyébként ? átlagos,kék,átlagos,rövid

2012. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magas, de minimum 175. Nem kell hogy tiszta izom legyen, de se a pálcikák se a 100 kilós hájpacák nem jönnek be. Szóval olyan normális alkat. Szem tökmindegy, arcot pedig nem lehet körülírni. Most valaki vagy helyes vagy nem... Jobban szeretem, ha egy srácnak rövid a haja.
2012. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy. Tetszett már ilyen is meg olyan is. Mindegyikben más fogott meg.
2012. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magas (175+), fekete vagy sötétbarna haj, mogyoróbarna szem, kicsit szálkásabb test.
2012. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kissé izmos,nem hájas,nálam minimum 8 cm-rel magasabb helyes fiúk. Nálam sokat számít az arc,a fekete,nagyon sötétbarna hajú,mélykék színű srácokért rajongok:)

Hát ha még a haja a homlokába lóg,akkor végem van:D

2012. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
SZŐKE SZŐKE SZŐKE 😍😍😍😍 KEK SZEEM KEEEEEK SZEEEM 😂😂😂😂😂😂😂 FULLRA SZET ZSELEZETT HAJ😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2015. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!