Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet eldönteni, hogy csak barátkozni akar vagy többet is?

Figyelt kérdés
Van egy férfi 37 éves,egy időben kb 2 éve randizgattunk, de nem lett belőle kapcsolat. Nekem nagyon tetszett, imádtam vele lenni, de nem alakult ki kapcsolat.Eleinte Ő akart jobban és én bizonytalan voltam, aztán mire azt éreztem, hogy belevágnék vele, addigra Ő bizonytalanodott el és én már nem mertem bevallani neki, hogy mit érzek. Aztán lett neki is és nekem is kapcsolatunk. Most váratlanul felbukkant és mondta, hogy szakítottak. Beszélgettünk, és arról is érdeklődött, hogy van-e valakim, de lehet, hogy csak kiváncsi volt. Pedzegette azt is, hogy összefuthatnánk. Nem tudom, hogy mit akar.Ünnepekkor mindig írunk egymásnak, de csak ennyi.Szerintetek merjek vele találkozni vagy csak újabb fájdalmat okozok magamnak és jobb, ha hagyom az egészet?
2012. dec. 7. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy próbàt szerintem simán megér, legyél óvatos, és ne éreztesd vele hogy bizonytalan vagy, mert ezzel õt is elbizonytalanîtod, beszélgess vele, de ne éld bele magad! Szerintem lesz mirõl beszélgetnetek! Hajrá! ;)
2012. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre itt, ezen az oldalon senki nem fog tudni válaszolni... ha nem vállalod a "kockázatot", garantáltan nincs siker. Ne éld bele magad, csak találkozz vele, és kiderül.
2012. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok, hogy írtatok. Az az igazság, hogy magammal nem vagyok teljesen kibékülve és túl jó pasinak tartom magamhoz. Eldöntöttem, ha újra hív találkozom vele, ha nem hív többet, akkor ennyiben hagyom. Remélem nem azt várja most, hogy ő már lépett, lépjek én is és én keressem.
2012. dec. 7. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen meg se forduljon a fejedben, hogy nem lennél neki elég jó, vagy hogy nem tetszenél neki, ha így lenne, akkor egyértelműen nem kezdene veled! :)


1. voltam 18/L

2013. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!