Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit is kéne tennem?

Figyelt kérdés
Addott egy lány(aki mellesleg gyönörű.) és én. Tavaly táborban tetszettem neki ,nekem is ő, de év elején eltávolódtunk egymástól élőben szinte semmit nem beszéltünk(beszélünk,sajnos ez igy van mert egyszerűen nem visz rá a lélek odamenni ,meg annyian tódulnak a kegyeiért a padjánál, hogy önbizalmam is elvész. Telt az idő ami alatt facebookon órákat beszéltünk (ez tudom h szánalmas kissé h csak virtuálisan merek beszélni, de élőben elfogynak a szavaim,szépségse látvanya miatt.) és egyszer meseltem neki egy lanyrol aki tetszik,es kerdezgette h ki az, egyszer rávágtam h te,csak ne itt beszéljük meg. Megvolt beszélve egy időpont de ő semmit nem tett érte,és bevallom én sem nagyon,mert mondta a barátnője h fél a beszélgetéstől. Ekkor hagytam egy időre, a masik barátnője aznap rámírt meg ne mondjam neki mert akkor elkuld es nem azért lesz mert nem szeret hanem mert még nem akar járni csak jövőre. Na és most szerintetek mit kéne tennem? ''nyomulnom'' rá,vagy várni egy negyed évet (addig facebookon tartani a kontaktot,) es aztan a semmiből jőve meghoditanam? És az utolsó dolog, valami ötlet hogyan küszöbölhetném ki szerelmem okozta félénkségem? Nagyon köszönom.
2012. dec. 7. 23:44
 1/3 A kérdező kommentje:
14/f egy fiu baratja mondta h bejovok neki.
2012. dec. 7. 23:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy csak negyed év mulva akar veled kezdeni valamit...kicsit fura nem?! de szerintem lépj valami határozottat mert ha csak vársz rá hónapokat lehet hogy ő összejön valaki màssal te meg át leszel verve.. Èn ettől félek hogy ez lesz.
2012. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is az lesz..Mert valami olyasmit mondott,hogy még hülyéség a járás,max. Jövőre.
2012. dec. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!