Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, az is egy jó pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az is egy jó pont vagy jó benyomást kelt bennetek ha egy fiú jól öltözködik? Mielött megismernétek, mit vált ki belőletek pl. egy jó kinézet, helyes arc, jó öltözék?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy "huuu az anyját, de jó pali!" :D
2012. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Belőlem sokkot vált ki :-D Amikor megláttam a páromat, ahogy ott állt az üzleties szerkóban azzal a nagyon helyes arcával...

Hát leállt a lélegzetem rendesen...:)

2012. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En imadom ha a pasik jol oltoznek es itt most nem oltonyre gondolok :DD

Csak legyen nagyon divatos,mivel en is az vagyok ;)

2012. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Belőlem semmit nem vált ki.
2012. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jó dolog, ha egy pasinak jó ízlése van, meg jól néz ki, de ez még nem garancia arra, hogy belé is szeretek. Ahhoz kell valami más is amit nem lehet megmagyarázni...
2012. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván előnyt jelent,ha első látásra felfigyelek rá a jó külseje miatt!
2012. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja
2012. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!