Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi szövegről? Egy srác írta ezt egy lánynak, akivel korábban jártak, de a srác csúnyán megbántotta a lányt.

Figyelt kérdés

sztem nem egészen normális, amit csinálsz


ragaszkodsz hozzá,aki ha megkér h találkozzunk, visszautasítod, arra hivatkozva, h barátnője fontosabb, mert mar megbeszéltétek, vagy mert nem érdemlem meg

nem igen vagy te komplett

mivel aki szeret az NEM UTASITJA VISZA A SZERELMET CSESSZE MEG

de ha ehhez is hülye vagy

akkor ez van

ennyi eszed van

és nincs okod kérdőre vonni engem

mivel 4szer utasitottal el

teljesen mind1 h raszolgaltam e vagy sem


2012. dec. 9. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a srácnak, a második randilemondás után nem keresném a csajt.
2012. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szóval az egyik te vagy.

Egy kérdés. Melyiket ki írta? :D Egy kommenthez hány sor tartozik? Pár idézőjelet beletolhattál volna! :D

2012. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egészet a fiú írta. A lány azért nem ment el, mert úgy érezte, a fiú, nem szereti, mivel egyszer már elhagyta, azzal az indokkal, h nem szerelmes belé és hogy másokat akar szexuálisan kipróbálni.
2012. dec. 9. 14:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezért a lány úgy gondolta, hogy nem szabad elmennie. Úgy érezte, csak a testét akarja ez a srác. Bár mindig mondta a lánynak, hogy költözzenek össze, de alapjaiban rendült meg a lányban a srác bizalma, hűsége, mikor elhagyta, hogy ő másokkal akar még ismerkedni.
2012. dec. 9. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki visszautasításért lehülyéz egy lányt, az nem érdemli meg egyiket sem.
2012. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utána meg azzal is megsértette a lányt, hogy ő nem egy top csaj, mások is vannak a földön...
2012. dec. 9. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szóval te vagy a lány ...

Nincs konkrét véleményem ez így jött le, mindkettőnek igaza volt. Ha a lány folyton hárítja a randit én is elküldeném a p*csába de alapból nem kezdenék újra kapcsolatot egy olyan lánnyal akit már kidobtam egyszer.

2012. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!