Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kérdezzem meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérdezzem meg, vagy az teljesen elrontaná a varázsát? Visszautasítana, vagy nem bírna magával, és kicsit továbbmennénk, mint terveztem?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk hivatalosan együtt, de már nagyon-nagyon régóta haverok voltunk, habár nekem ő mindig is több volt egy kicsit...

Ő elég tapasztalt, sok barátnője volt, és huszonévesként tengeti napjait egy kemény egyetemen, kemény tanulás mellett, vidéken, ezért nagyon keveset találkozunk. ( Hetente 2x, 1 - 5 órát )Az ő szülei nem tudhatnak a kettőnk kapcsolatáról, mert a szülei nem szeretnék, ha fiacskájuk figyelme nem csak a tanuláson járna, ez most mellékes, mi így is együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást.

Én még nem szeretnék vele lefeküdni, ő már igen, de én korainak tartom. Nos. Ő már ruhán keresztül sokat simogatott ott, és én is őt, de szerintem attól, hogy simogatom neki, semmit nem érez. Szerintetek kérdezzem meg, hogy elővehetem-e majd a legközelebbi alkalommal, vagy csak csináljam lassan? Eszméletlen késztetést érzek, hogy örömet okozzak neki, valahogy kielégítsem, ha nem is szexxel.. Vagy előbbb beszéljünk róla?

Mikor találkozunk, általában heves csókolózással kezdődik minden "program", mert ki vagyunk mindig éhezve egymásra, ezért haladunk viszonylag gyorsan. Nekem mellesleg ő az első komoly kapcsolatom. Ez úgy értem, már jártam valakivel, de az nem volt szerelem, és 3 hétig tartott. Megbántam.



2012. dec. 10. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért... A vége kicsit zavaros lett, remélem azért érthető:D

L/16

2012. dec. 10. 14:08
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem tartom korainak
2012. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hidd el érzi az így is:D
2012. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Védekezzetek és essetek egymásnak,nincs is ennél szebb és jobb dolog.F/35
2012. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vadító dolog tud lenni, ha legközelebb elkezded kigombolni a nadrágját. Közben mondd meg neki nyugodtan, hogy ez még nem AZ, csak egy kis előzetes. ;)
2012. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Végrehajtasz egy varázs : Vigárdiumm levijosszáá és minden nagyon szép lesz
2012. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!