Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év alatt, nem volt képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év alatt, nem volt képes összegyűjteni 15 ezer ft-ot, arra hogy elmenjünk kiruccanni. Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés

Barátommal ez a 3. közös telünk már. Előző 2 évben mindig elmentünk 4 éjszakára egy apartmanba, karácsony és szilveszter között. Felesbe fizettük mindig a költségeket.

Szülőkkel lakunk mindketten, és nem aludhatunk egymásnál soha, hiába vagyunk évek óta együtt, sőt még felmenni se szoktunk egymáshoz. Az utcán, autóban fagyoskodunk.

Szóval érthető hogy ez nekünk nagy dolog hogy végre elmehetünk fűtött szobába kettesben lenni pár napra.

Meg volt beszélve már előző télen hogy megyünk ebben az évben is. Erre most kitalálta hogy ő nem akar menni mert nincs pénze. Pedig semmilyen különös kiadása nem volt amúgy, 160 nettót keres, és nem fizet se lakbért se semmit. Ebből egy év alatt nem volt képes eltenni 15 ezret, előző években érdekes mód nem volt ez gond pedig.

Én nem is dolgozok mert tanultam eddig, és mégis előre gyűjtögettem zsebpénzből hogy el tudjunk menni megint.

Úgy érzem hogy hazudik, mert nem akar menni, de azt nem meri megmondani. Mostanában amúgy is furán viselkedett velem, beleköt mindenbe, meg olyan közömbös.

Én 21 éves vagyok ő 25.


2012. dec. 12. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

lassan érik a szakítás szerintem

ez egyértelmű

2012. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel, egy hónap alatt ki tudná skálázni azt a 15 ezret, ha akarná, pláne karácsony környékén. Tipikus sudribunkó menőcsávó, akire a huszonéves lányok buknak a "jó dumája" miatt?
2012. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem olvastam végig..de ennyi idő alatt lazán lehetett volna jóval többet is
2012. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 ASOT ***** válasza:
100%

21 - 25 évesek vagytok, és még egymáshoz sem mehettek?

Miért nem mehettek egymáshoz???

A szex pedig kényelmetlenül mindig kocsiban történik?

Vagy 1 évben ilyenkor csak 1x szoktatok karácsony és szilveszter között?

Ez így elég problémás kapcsolat...

De egyébként, igen, igazad van ha csak ennyiszer futhattok össze akkor 15.e Ft-ot összeszedhetett volna.


De miért nem mehettek egymáshoz?

2012. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Na várj... 25 éves, dolgozik, és a szülei mondják meg, hogy kit vihet haza??? Töketlen egy pasid van hallod-e...

Szakítás megfelelő reakció a közömbös és távolságtartó viselkedésre.

Ja meg anyuci szoknyája alól már ki kéne bújni... Szánalmasak az ilyenek...

2012. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát én kizártnak tartom, hogy 160-ból nem volt képes eltenni 15-öt!


Mi a feleségemmel összesen 280-ból havi szinten egy 100-ast fére tudunk tenni, úgy hogy albérletben lakunk!


Minden csak akarat kérdése! Meg a közös céloké!


Ha fontos lenne neki az a kettesben tölthető pár éjszaka, akkor tuti, hogy félre tudott volna rá tenni...

Megha amúgy is furán viselkedik, közömbös veled, akkor ott tényleg lehet valami a háttérben, amit nem szívesen vall be neked!

2012. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A szülők ilyenek, meg kicsi a lakás stb, nem szeretném részletezni a dolgot. Igen autóban szoktuk megoldani a szexet is.
2012. dec. 12. 15:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

megunta ezeket az áldatlan állapotokat


miért nem vettetek ki egy albit ketten?

2012. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ASOT ***** válasza:

Aha, szóval mind a ketten lakásban éltek szülőkkel, és ezek szerint nem túl nagy a lakás.


A te esetetekben valóban az összeköltözés az egyetlen megoldás. ÉS mivel gondolom nincsenek milliók ezért albérlet. Max te is vállalnál valami munkát. Hogy beszállj egy kicsit.


De igen ahogy írták, ez már a végét járja, hacsak nem történik egy hatalmas fordulat.


Én úgy gondolom, hogy ha úgy 6 hónapon belül nem tudtok összeköltözni, akkor ennek így a továbbiakban nincs értelme. Mert csak kín és szenvedés az egész.


És mivel úgy érzed h már közömbös és kötözködős és nincs kedve, akkor az valóban így lehet csak az ember saját magával szemben sem őszinte olykor.

2012. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én januártól már főállásban keresek munkát, vége az iskolának. Nem akar összeköltözni erről már beszéltünk! Az okát nem hajlandó megmondani.
2012. dec. 12. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!