Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
3 napja vagyok együtt a barátommal. Tudom, hogy még nagyon az eleje, de már megvolt nekem az első csók (szájrapuszi) vele, és azóta többször is köszönésnél. Sétálunk egymás kezét fogva meg néha néha beszélgetünk. Barátnőm és a barátja is jöttek velünk és b.nőm szerint többet kéne vele beszélnem. De még csak 3x látom és szerintem normális ha még így az elején nincs egész úton miről beszélni. Ők több hónapja együtt vannak. 14/L

2012. dec. 13. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha mát téll nagyon szeretni fogjátok egymást meg minden elmúlnak a kínos csendek...nem kell végig pofázni h jól érezze magát veled.
2012. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy lánynak mindig kell, miről beszélni tudni. A felét úgy is szelektíven hallják a pasik. Te csak mondd a magadét. Ha kellesz a srácnak, majd közbeszól, ha talál arra okot.
2012. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy szoktunk kérdezni egymástól mindenfélét de kínos csönd utána. De több hónapig epekedtem utána és jól érzem magam vele.
2012. dec. 13. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ebben a korban ez teljesen normális. Ne aggódj, majd belejöttök! Sok boldogságot!
2012. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Heló Kitty !
2012. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Még annyi, hogy most szakított 2 hete mert az előző barátnője megcsalta. Biztos komolyan gondolja velem? Ő az első fiúm.
2012. dec. 13. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd irigy, vagy csak simán okos tojás...

Jól vagytok úgy!

Sok boldogságot!

2012. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a srác többet akar beszélni, csak azért a hosszú csönd mindig, mert a neveden gondolkozik... :)
2012. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki tudja, komolyan gondolja-e? Sajnos ez ilyenkor még nem biztos. De légy kedves hozzá, ne hisztizz, ne akadj ki apróságokon, beszélj szépen és kedvesen, aztán kiderül. :) Ja és mosolyogj sokat! A legtöbb fiú szereti, ha egy derűs arcot lát maga mellett! ;)
2012. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"most szakított 2 hete mert az előző barátnője megcsalta"


14évesen meg megcsaldosák egymást ez a mai fiatalság :')

2012. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!