Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavarna ez benneteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna ez benneteket?

Figyelt kérdés
Komoly párkapcsolat; a barátom eléggé kocka. Mielőtt összejöttünk nem igazán beszélt kocka dolgokról. De azóta szinte csak arról tud beszélni, nincs más témája és nem lehet a gép mellől elszólítani. Engem ez már nagyon zavar. Tudok valamit tenni? :/
2012. dec. 13. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd ott a fenébe... hátha rájön, hogy van a kockulásnál fontosabb dolog (pl. Te) !
2012. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valahogy én ezt nagyon jól megoldottam a barátommal. Ha velem van csak ritkán említi meg és csak velem fogalakozik ha otthon van akkor gépezik és olyankor nem is zavaron Skypen.

Szerintem te mond meg neki ezt a felállást. Nem zavar ha sokat játszik, de amikor veled van akkor veled foglalkozzon.

2012. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, főleg ha akkor kocka. Ha nem így tesz elhagyod ennyi. Te nem egy program vagy, hogy bármikor rád "kattint" kétszer és elindulsz. Ezt akár szószerint is mondhatod, hogy megértse! :D
2012. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!