Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon hirtelen miért kerül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hirtelen miért kerül a férfi?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek már 3 és fél éve és 26 éves lány vagyok. Nem tudok kiigazodni a pasik észjárásán és érdekelne egy dolog: 1 hónapja jött egy új munkatárs hozzánk egy 23 éves srác, akinek szemmel láthatóan tetszem, nagyon kedves és közvetlen volt velem a kezdetektől fogva, jól el tudtunk beszélgetni, nevetgélni. Sokat tudott rólam már az elején, amikor még nem is meséltem annyira magamról.Tudja hogy van párkapcsolatom és sokat is érdeklődött róla,de ennek ellenére ugyanúgy érezteti velem azt hogy nem vagyok neki közömbös és azért ő is tetszik nekem, ebben nincs semmi. De furcsa mert pár hete máshogy viselkedik velem. Nem hülyül annyit,sokszor elmélyülten néz már bambul és néha zavarba jön, de nem sokat kezdeményezi velem a beszélgetést, visszahúzódott. Chaten amióta rá írtam például, azóta nem látom fent,de látom ha fent van az oldalon.Olyan fura.Miért kerülhet vajon?
2012. dec. 14. 02:48
 1/4 anonim válasza:
nem lehet h rájött hogy nem bír elcsábítani a párodtól és ezért feladta? én sem szeretnék egy puma után futni, akit ugye úgysem érek utol. (vagy még lehet az is hogy a párod beszélt vele pár dologról ha féltékeny már ha tudott róla)
2012. dec. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
herba füvet szivott
2012. dec. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy belédzúgott, de mivel tudja, hogy kapcsolatban vagy nem mer közeledni. Inkább visszahúzódik, mert fél, hogy elárulja magát...
2012. dec. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerencsés a barátod. a barátnője akivel 3 és fél éve együtt van egy másik srác után érdeklődik, mert az pár hete nem töri magát hogy megfektesse. taps-taps
2012. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!