Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még mindig szeretem, de nem merek közeledni újra?

Figyelt kérdés

Egy éve nyáron egy fiúval "össze melegedtünk" szerettük egymást csak mind a ketten egy kicsit félénkek vagyunk és nem mertünk lépni. De volt egy másik csaj aki igen is mert lépni és rá mászott és hát...én úgy döntöttem, hogy inkább hagyom. jött a suli nem találkoztunk. ő össze jött ezzel a lánnyal. Mikor kb már fél évesek voltak rám írt msnen ez a fiú, hogy velem álmodik már egy hete és hogy ő még mindig szeret. Hát én hirtelen nem tudtam mit írjak...és én ár nem szerettem, úgy éreztem. Elkezdtünk újra beszélgetni msnen aztán találkozgattunk is közösen a barátokkal. (az akkori barátnője nem tudta) és vissza szerettem belé... szakított a barátnőjével miattam. De volt egy másik fiú a közös baráti körünkből aki megszeretett... egy ideig nem volt semmi különös. Az első fiúval ölelkeztünk meg minden de mások előtt nem igazán. De nem jöttünk össze. Egy hétvégén iszogattunk meg minden. sikerült kicsit becsicsenttenem és smároltam a közös barátunkkal. és látta. és hát ők ugye jóban vannak és az első fiú azt mondta. hogy ne mondott rólam mint csajról. szarul esett. :S aztán a másik fiúval többször is kavartam ilyen iszogatos hétvégéken. De meg mondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, így nem lett semmi. De az első fiút még most is szeretem...de nem merem elmondani... nemtudom,hogy kezdhetnék hozzá. Az egyik legjobb barátnőmnek el mondtam mindent részegen. és ő nagyon jóban van ezzel a fiúval. de nem mondja el mert megkértem. és wááá. nem tudom.

segítsetek kérlek.

előre is köszönöm.

15L


2009. aug. 21. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
bűzlik az egész mint fos a klotyó mellé csinálva. rakd helyre az érzésiedet és az alapján dönts.
2009. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem az a véleményem, hogy ha lesmároltál valakit, akkor nem hinném, hogy annyira félénk lennél, ahogy te mondod...szóval állj elé, és mondd meg neki, h mit érzel;) ez a legtutibb ötlete szerintem mindenkinek...
2009. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!